AltcoinXRP

SEC – Ripple (XRP) Dava Sonucu Ripple Fiyatını Ne Yönde Etkiledi?

XRP için Önemli Seviyeler Nereler ?

Ripple tarafında beklenen SEC ve Ripple (XRP) davasındaki süreçte sec tarafından
yapılan itiraz sonucunda ek süreye gidilerek dava süreci uzatıldı. Bunun yanında dava sonrasında
en son gelişme olarak Ripple para transferi şirketi Al Fardan Exchange yeni bir ortaklık duyurusunu açıkladı.

En son gelişmeler ışığında teknik olarak değerlendirdiğimizde; BTC tarafında yaşanan geri çekilmeler ile beraber altcoinlerde düşüş olduğu gibi XRP coininde de yaklaşık %26 lık bir geri çekilme oldu. Bunun beraberinde düşüşün tepkisi olarak ve fiyata yansıyan bu pozitif ortaklık haberi ile günlük zaman diliminde destek bölgesinden alıcısını topladığını ve fiyata olumlu etkilerini gözlemledik.

Günlük zaman diliminde tutunduğu destek seviyesinin altında kapanışlar yapmadığı takdirde 0.71 dolar ve 0.80 dolar bant aralağındaki direnç seviyeleri takip edilebilir. Tutunduğu major desteğin kırılması durumunda yani olası geri çekilmelerde ise takip edilebilecek destek seviyeleri 0.46 dolar ve 0.37 dolar
seviyeleri olacaktır.

17 Şubat tarihine ertelenen dava sürecindeki çıkan karar XRP tarafındaki belirsiz süreci ve fiyata olan etkisini değiştirebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu