AltcoinHaberlerKripto Para

Sekiz Ayı Piyasası Gördüm Dedi, Bu Altcoindeki Yatırımını Artırdı!

Anthony Scaramucci Algorand'a yatırım yaptığını açıkladı.

Bitcoin (BTC) ve kripto para tahminleri ile adından söz ettiren küresel yatırım şirketi SkyBridge Capital’ın kurucusu Anthony Scaramucci, kripto para birimi Algorand’a (ALGO) tekrar yatırım yaptığını açıkladı.

Yakın bir zamanda Business Insider’a konuşan Scaramucci, ALGO projesinin teknolojisini etkileyici bulduğunu söyledi.

Bitcoin destekçisi olan Scaramucci, daha önceki röportajlarında Algorand’ı kriptonun “Google’ı olacağını düşündüğünü söylemiş ve ALGO’ya 250 milyon dolar yatırım yaptığını açıklamıştı, Scaramucci son açıklamasında Algorand’daki yatırımını büyüttüğünü ifade etti.

Scaramucci, Nisan ayında Bloomberg ile yaptığı röportajda, kripto para sektörünün şirketi için muazzam bir büyümeyi temsil ettiğini, şirketin yönetimi altındaki varlıkların (AUM) çoğunluğunu dijital varlıklara çevirmek istediklerini ve şirketin yönetimindeki 3,5 milyar dolarının neredeyse yarısının Bitcoin (BTC), Algorand protokolü (ALGO), Ethereum (ETH) ve kripto varlıklarla bağlantılı olduğunu belirtmişti.

İlgili Haber
SkyBridge Capital Kripto Para Yatırımlarını Artıracak! "Potansiyel Yüksek"

Kapitülasyon Henüz Gerçekleşmedi!

Terra (LUNA) çöküşü ile birlikte yaşanan kripto para piyasasındaki düşüşü de değerlendiren Scaramucci, toplam sekiz ayı piyasası gördüğünü ve havada aşırı bir panik olmadığı için yatırımcılarının henüz teslim olmadıklarına inandığını söyledi.

Aynı zamanda eski Beyaz Saray İletişim Direktörü olan Anthony Scaramucci, yakın bir zamanda FED’den piyasaları rahatlatacak bir hamle göremeyeceğimize inanıyor.

“Yakın zamanda FED’den piyasaları rahatlatacak bir hamle göremeyeceğiz. Aslında ayı piyasaları kripto para yatırımcıları için harika bir satın alma fırsatıdır.

Bu bağlamda teknoloji ve kripto paralar konusunda iyimserliğimi koruyorum ve bunları seviyorum. Şu anda bu alanlardan satın almak istiyorum çünkü bence çok ucuzlar.

Ancak yatırımcıların piyasa oynaklığına dayanıklı olmaları gerekiyor.”

Scaramucci’ye Bitcoin’in daha ne kadar düşebileceği sorulduğunda bir fiyat tahmini yapmaktan kaçınarak “her şeyin olabileceğine inanıyorum” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu