Kripto HaberleriBitcoinSkyBridge Capital Kripto Para Yatırımlarını Artıracak! "Potansiyel Yüksek"

SkyBridge Capital Kripto Para Yatırımlarını Artıracak! “Potansiyel Yüksek”

Takip et

Hedge fonu SkyBridge Capital kurucusu Anthony Scaramucci kripto sektöründe muazaam bir büyüme potansiyeli gördüklerini söyledi.

Yıllık SkyBridge Alternatifleri Konferansı (SALT) öncesinde Bloomberg ile röportaj yapan Scaramucci, kripto para sektörünün firma için muazzam bir büyümeyi temsil ettiğini ve şirketin yönetimi altındaki varlıkların (AUM) çoğunluğunu dijital varlıklara çevirmek istediklerini belirtti.

Halihazırda yönetimi altında 3,5 milyar dolarlık varlık bulunduran şirket SEC’den Bitcoin ETF’i için onay almak için çalışıyor.

Şirketin yönetimi altındaki 3,5 milyar dolarının neredeyse yarısı Bitcoin (BTC), Algorand protokolü (ALGO), Ethereum (ETH) ve kripto ile ilgili hisse senetleri dahil kripto varlıklarla bağlantılı olarak bulunuyor.

Büyüyen kripto para sektörüne ayak uydurmak için şirketin lider bir kripto para varlık yöneticisi olmak ve kripto varlıklarını üç katına çıkarmak için çalışmalar yaptıklarını söyleyen Scaramucci sözlerine şu şekilde devam etti:

“Kripto para sektörünün bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. Bu bağlamda bu fırsat hakkında o kadar güçlü hissediyoruz ki, firmayı lider bir kripto para varlık yöneticisi ve danışmanı olacak şekilde uyarladık ve yeniden konumlandırdık.

Kripto para sektörü ile ilgili dönüm noktamız pandemi oldu. Zira pandemi sırasında tüm portföyümüzü yeniden düzenlemek zorunda olduğumuza dair bir karar verdik.”

SEC ve Bitcoin ETF!

SEC tarafından spot Bitcoin ETF başvurusunun reddedilmesinin kişisel bir durum olmadığını SEC’in benzer başvuruları da reddettiğini söyleyen Scaramucci, “sadece erken bir aşamada başvurduğumuzu düşünüyorum.” dedi.

“SEC spot Bitcoin ETF’i konusunda piyasa manipülasyonundan endişeli ancak zamanla piyasanın şeffaflığı sayesinde bu konuda daha rahat edeceklerini düşünüyorum.”

Scaramucci, SEC’in kripto para sektöründe ne aşırı düzenleme yapacağını ne de yetersiz düzenleme yapacağını düşünüyor.

İlgili Haber
Anthony Scaramucci: "Bitcoin ETF'ine Çok Yakınız!"

Grayscale’nin ETF Başvurusu!

Anthony Scaramucci son olarak Grayscale’nin Bitcoin ETF başvurusunun onaylanmaması durumunda SEC’e karşı açılması muhtemel davada imza atmayacaklarını söyledi.

“SEC’e karşı dava açılırsa bunu imzalamayacağız çünkü Bitcoin ETF konusunda SEC’e yeniden başvurma sürecindeyiz.

Sonunda SEC’in spot bir Bitcoin ETF’ye izin vereceğini bu yüzden de ETF konusunda bu kadar agresif olmamamız gerektiğini düşünüyorum.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları