BitcoinHaberlerKripto Para

Anthony Scaramucci: “Bitcoin ETF’ine Çok Yakınız!”

SkyBridge Capital'ın kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin ETF'i hakkında konuştu.

Küresel yatırım şirketi SkyBridge Capital’ın kurucusu Anthony Scaramucci, katıldığı Forbes Digital Assets & Web3 Summit’te Bitcoin ve ETF’i hakkında konuştu.

“Bitcoin ETF’i İçin Hedef: 2022 Sonu!”

2022 yılı sonuna kadar bir Bitcoin ETF’inin onaylanacağını tahmin eden Scaramucci, Bitcoin’in günden güne benimsenmesinin artmasının  Bitcoin ETF’i onaylamaya zorlayacağını düşünüyor.

“Bitcoin giderek daha yaygın hale geldikçe, daha fazla Amerikalı Bitcoin’e yatırım yapıyor. Bu da SEC’i yatırımcı korumasını dikkate alarak Bitcoin ETF’lerini onaylamaya zorlayacaktır.”

“Bitcoin İçin 100.000 Dolar Tahminim Halen Geçerli!”

Aynı zamanda eski Beyaz Saray İletişim Direktörü olan Anthony Scaramucci, Bitcoin ile ilgili 100.000 dolarlık hedefini yineledi.

İlgili Haber
Beyaz Saray'ın Eski Danışmanından Bitcoin (BTC) Tahmini

ABD’deki yüksek enflasyon verilerinin Bitcoin’in yükselişini tetikleyeceğini belirten ünlü yönetici özellikle 12 ila 18 aylık süre içinde Bitcoin benimsenmesinin dikkat çekici bir şekilde artmasını ve bunun devamında da 100.000 dolara doğru bir yükselişin başlamasını beklediğini ifade etti.

Scaramucci, Bitcoin’i “teknolojilerin erken benimsenmesi” olarak tanımladığını bu bağlamda da başka ülkelerin de El Salvador’un Bitcoin hamlesini takip edeceğini belirtti.

100.000 dolar hedefinin kısa vadede gerçekleşmesini bekleyen Scaramucci, uzun vadede ise BTC’nin 500.000 dolar olacağını savundu.

“Bitcoin’in zirveye giden süreci dalgalı olacak. Çıkışların yanında ara sıra inişler de olacak.”

“Bir Sonraki Başkanlık Seçiminde Kripto Para Kazanacak!”

Bitcoin başta olmak üzere kripto para birimlerinin daha fazla yatırımcının dikkatini çektiğini vurgulayan Scaramucci, 2024 ABD başkanlık seçimlerindeki her iki başkan adayının da kripto yanlısı olacağını düşünüyor.

Anthony Scaramucci, son olarak kripto para endüstrisinin yaklaşan seçimlere ve kripto dostu adaylara büyük yatırım yapacağına inandığını da sözlerine ekledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu