AltcoinAnalizFenomen

Selcoin Takip Ettiği Altcoinlerin Analizlerini Paylaştı! Ripple, Dogecoin ve Dahası!

Altcoinlerde değerlendirilebilir seviyeler neler?

Son videosunda ABD’deki ve ülkemizdeki  faiz artırımı tartışmalarını, enflasyon risklerini ve tarım dışı istihdam verilerine ilişkin düşüncelerini paylaşan Selcoin, kripto paralara ilişkin beklentilerini de aktardı.

Youtube’da 316 bin takipçisine seslenen ünlü analist, tarım dışı istihdam verileri ile yükselen emtia fiyatları konusunda dikkatli olunması gerektiğini, bu verinin önceki dönemlerde manipülatif piyasa hareketleri için kullanıldığı, bazı yükselişlerin iğne şeklinde kalabileceğini hatırlattı. Analist, yatırımcıların yükselişlere aldanmadan destek ve direnç seviyelerini takip etmeleri gerektiğinin altını çizdi.

Bitcoin’e 52.000$’ın güçlü bir direnç seviyesi olduğunu belirten Selcoin, takip ettiği altcoinlere ilişkin beklentilerini de paylaştı.

Her fırsatta uzun vadeli Ripple yatırımcısı olduğunu tekrar eden analist, XRP’de 1.33$ seviyesinin önemli bir direnç alanı olduğunu, bu seviyenin kırılımı sonrası sert yükselişler gelebileceğini söyledi.

Solana hakkında da konuşan analist 150$ seviyesinin direnç bölgesi olduğunu, yeni giriş için 120$ seviyelerinin değerlendirilebileceğini, 120$ altı 4 saatlik kapanışlarla parabolik yükselişin son bulacağını ifade etti.

Ciddi yükselişi öncesi AVAX’ı değerlendiremediğini ifade eden analist, yeni giriş kovalayanlar için 45$ seviyesinin makul olduğunu, bu seviye altında 4 saatlik kapanışlarda yükselişin hız keseceğini söyledi.

Selcoin bunlara ek olarak, Nano cephesindeki beklentisinin devam ettiğini ve yukarı yönlü ciddi bir atağın hala gelmediğini ifade etti. 5.80-6$ seviyelerinden değerlendirdiği Nano’yu hala elinde tuttuğunu ifade eden Selcoin, yukarı yönlü ciddi bir atak beklentisi olduğunu söyledi.

Markette dikkat edilecek altcoinlere ilişkin olarak Solana ekosistemini işaret eden analist şunları söyledi:

“Birçok altcoin soruluyor, hepsini inceleme fırsatım yok. Ancak genel olarak Solana ekosistemindeki projelere bakabilirsiniz. Ray, MAPS, SRM güzel projelerden bir kaçı.”

Bittorent’e ilişkin de değerlendirme yapan analist, tarım dışı istihdam verilerinin etkisi geçtikten sonra bir geri çekilme olursa, 0,0046-47$ bandının değerlendirilebilir alan olduğunu söyledi.

Fiyatın analizlerinde belirttiği destek seviyelerine inmesi durumunda değerlendirilebileceğini belirten analist, bu seviyeler altındaki kapanışlarda stop olunması gerektiğini hatırlattı.

Dogecoin analizi de yapan analist, destek ve direnç seviyelerini şu şekilde gösterdi:

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Analistin tüm açıklamalarını aşağıdaki Youtube videosundan izleyebilirsiniz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu