HaberlerKripto ParaMonero

Sen Misin Yasaklayan! – Pornhub’a Monero (XMR) İle Ödeme Yapma Seçeneği Eklendi

Dünyanın en büyük cinsel içerik platformu Pornhub çareyi kripto parada buldu.

Visa ve MasterCard’ın “18 yaş öncesi cinsel içerikler bulunuyor” diyerek lisansını kaldırdığı ve ödeme yapılmasına izin vermediği Pornhub’un resmî internet sitesinde yeni gelişme var. Ödeme alımında sorunlar yaşamamak ve gelirlerinin düşmemesini isteyen Pornhub yönetimi, kısa süre içerisinde platformda yeni düzenlemeler ve duyurular yayınladı.

Bu duyurular arasında platformda bundan sonra Monero (XMR) adlı gizlilik odaklı kripto para birimi ile ödeme yapılmasına da izin verileceği bilgisi yer aldı.

Monero ile birlikte platformun sunduğu kripto para listesi şu şekilde oldu:

Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Dash (DASH), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Litecoin (LTC), Monero (XMR), Nem (XEM), Tether (USDT), Tron (TRX), Verge (XVG), Waves (WAVES), Zcash (ZEC)

Her gün yüz milyonlarca insanın kullandığı Pornhub, tüm dünyada aktif olarak kullanılıyor ve çok sayıda kullanıcı platformun ücretli videolarını satın alıyor. Ücretli videoların satın alınmasında artık kredi ve banka kartları kullanılamıyor ancak alternatif olarak kripto para birimleri burada devreye giriyor ve ödeme sorunlarının önüne geçiyor.

Pornhub’ın milyar dolarlık bir şirket olduğu düşünüldüğünde bu durumun XMR fiyatına olumlu bir şekilde yansıyacağı düşünülüyor. Son günlerde yüzde 14 seviyelerinde yükseliş kaydeden XMR’ın bu haber sebebiyle yükseldiği düşünülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu