BitcoinBorsaHaberler

“Şeriat Uyumlu” Bitcoin (BTC) ve Kripto Para Borsası Geliyor!

CoinMENA gerekli lisansları aldı. Lansmana hazırlanıyor.

Bahreyn merkezli kripto para borsası CoinMENA, Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan da dahil olmak üzere bir çok ülkede lansmana hazırlanıyor.

Bahreyn Merkez Bankasından “kripto para hizmetleri lisansı” alan borsa, lisansını 24 Ocak tarihinde duyurdu.

CoinMENA, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Kuveyt ve Umman dahil olmak üzere Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde hizmetlerini sunmayı planladığından, şeriat uyumluluğu açısında sertifika ve denetim hizmeti alarak yoluna devam ediyor.

Şirket tarafından yapılan açıklama;

“CoinMENA , Shariyah Review Bureau’yu (“SRB”) dijital varlık platformu için Şeriat sertifikasyonu ve Şeriat denetim hizmetlerini yönetmek ve denetlemek için bir dış kaynak tesisi olarak atadı.

Şeriat uyumlu olarak sertifika almak, CoinMENA’nın müşteri mükemmelliğine olan bağlılığında ve lider blok zincir ve dijital varlıklar şirketi haline gelmesinde başka bir kilometre taşıdır.

CoinMENA, müşterilerine çeşitlendirilmiş ve Şeriat uyumlu dijital varlıkları satın almalarına, satmalarına ve tutmalarına olanak tanıyan gelişmiş bir platform sağlayacak”

Yaklaşık 2 yıldır lisans almak için mücadele eden CoinMENA yakında şeriat uyumlu kripto para borsası olarak kripto dünyasında yerini alacak. Borsa’da ilk olarak Bitcoin , Ethereum, XRP, Litecoin ve Bitcoin Cash ticareti sunulacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Nurettin

Bu bir insanları kandirma hareketi. Merkeziyetsizligin üstüne dinsel merkeziyeti koyup kakalama, başka bir şey değil.

Bager

Bu coin nerde ne zaman hangi uygulamada alabiliriz bilgilendirir misiniz


Başa dön tuşu