Altcoin

Sert Düşüş Yaşayan Near Protocol (NEAR), Yeniden Toparlanma Sinyalleri Veriyor

Son dönemde ciddi bir düşüş yaşayan Near Protocol (NEAR), yatırımcıların ilgisini yeniden toplamaya başladı.

Önde gelen kripto para birimlerinden birisi olan Near Protocol (NEAR), son dönemde sert bir düşüş yaşadı ancak yatırımcıların ilgisi bitmemiş gibi gözüküyor. 24 Şubat tarihinde 7,38 dolara kadar geriye çekilse de yavaş yavaş toparlanma sinyalleri vermekte. 20,60 dolara kadar çıkarak rekor kırdığı 16 Ocak 2022 tarihinden bu yana %50 değer kaybeden NEAR, on-chain verilere göre eski seviyeleri yeniden görebilir.

İlgili Haber
Near Protocol (NEAR) 150 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı!

NEAR İçin Ralli Başlıyor mu?

9,50 dolar seviyesini iki kere test eden ancak desteğin altına inmeyen NEAR, devamında 11 dolara kadar çıkarak buradaki çifte dip formasyonunu bir kere daha kanıtladı. Bu dip formasyonu BTC’nin durumuna göre daha da sağlamlaşabilir veya zayıf düşüp kırılabilir. Şu an için ise alım verilerine ve hacme bakıldığında yükseliş daha olası gözüküyor. Eğer 14,22 dolar direnci kırılabilirse NEAR fiyatını yakın vadede 16,10 dolar seviyesi bekliyor.

16,10 dolar seviyesine ulaşılması yani yaklaşık %40’lık bir yükseliş ise mevcut on-chain verilerle bir hayli uygun. 8-11 Mart tarihleri arasında NEAR’a yönelik yatırımcı ilgisinin neredeyse iki kat arttığı görülüyor.

NEAR’ın on-chain hacmi, 424 milyon NEAR’dan bir anda 837 milyona çıktı. Buna ek olarak hacim 200 günlük hareketli ortalamanın da üzerine çıkarak NEAR için rallinin başlayabileceği sinyalini verdi. NEAR fiyatı için şu an kritik olan destek ise kesinlikle 9,52 dolar ve burada yine tutunulursa yeni bir yükseliş görmek mümkün.

 

NEAR fiyatı son 24 saat içerisinde hafif bir düşüş yaşasa da hala 10 dolar bandının üzerinde kalmakta.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu