Kripto HaberleriShiba InuShiba Inu, "DoggyDAO" Platformunu Hayata Geçirdi!

Shiba Inu, “DoggyDAO” Platformunu Hayata Geçirdi!

Takip et

SHIB geliştiricilerinin açıklamalarına göre, Shiba Inu topluluğu için oluşturulan merkezi olmayan otonom organizasyon (DAO) DoggyDAO’nun ilk versiyonu bugün merkezsiz kripto para borsası ShibaSwap üzerinde yayınlandı.

DoggyDAO ile Shiba Inu Yatırımcıları Likidite Havuzlarında Söz Sahibi Olacak

Bundan böyle Shiba Inu topluluğu, ShibaSwap üzerindeki WOOF likidite havuzlarında yer alacak işlem çiftleri ve platformdaki belirli projeler için oy kullanabilecek.

Proje ekibi, DAO’nun ilk versiyonu ile birlikte topluluktan geri bildirim toplayacaklarını ve bu geri bildirimlere göre yeni versiyona geçeceklerini söyledi.

ShibaSwap kullanıcıları, ellerindeki tBONE tokenleri sayesinde DAO üzerinde oy kullanabilecek. tBONE tokenleri, platform üzerinde BONE tokeninin stake edilmesiyle kazanılıyor. Platformdaki her bir oylama oturumu 5 gün sürecek.

Topluluk iki haftada bir yeni bir işlem çifti seçebilecek. Likidite havuzlarına toplamda 30 işlem çifti eklenecek.

Shiba Inu geliştiricileri, riskli kripto paraların ShibaSwap üzerinde listelenmesinin önüne geçmek için kripto para topluluğundan oy kullanmadan önce iyi bir araştırma yapmalarını istedi:

“Yeni, bilinmeyen ve denetimi yapılmamış projeler ile ilgili dikkatli olmanızı yeniden hatırlatıyoruz. Lütfen bilinçli bir şekilde oy kullanın!”

Bununla birlikte SHIB geliştiricileri, DoggyDAO’nun duyurusunu yaptıkları paylaşımlarında, kripto para balinalarının sistemi manipüle etmesini önlemek için bir koruyucu önlem aldıklarını da açıklamıştı. Oylamalara rağmen projelerin ShibaSwap üzerinde yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda son söz geliştiricilerin olacak.

Söz konusu DAO’nun duyurusu Aralık ayı sonlarında yapılmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları