binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerShiba Inu Fiyatı Son 24 Saatte Yüzde 50 Fırladı! Önemli Seviyeler Neler?

Shiba Inu Fiyatı Son 24 Saatte Yüzde 50 Fırladı! Önemli Seviyeler Neler?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Shiba Inu yakma haberlerinin peşi sıra gelmesi balinaları SHIB tarafına çekmişe benziyor. Bilindiği coin yakımları piyasadaki coin miktarını düşürdüğünden bu durum fiyat için önemli bir hal alıyor.

Hal böyle olunca da Ethereum balina cüzdanlarının ilk 1000’i arasında Shiba Inu’nun da yer alması kaçınılmaz hale geldi.

En çok işlem gören 1000 Ethereum cüzdanında, en çok işlem gören coin olmayı başaran SHIB, 14 Şubat’ta madeni para yakma haberinin ardından sadece son 24 saat içinde %50 fırladı!

Geçen yılın sonlarında başlayan fiyat çöküşünden bu yana inişli çıkışlı bir grafik çizen SHIB, an itibarı ile yine yükselişte ve 0.00003424 dolardan işlem görüyor.

Balinalar Dolaşımdaki Shiba Inu’nun Düşmesini Bekliyor!

Balinalar, kripto eğlence şirketi Bigger’ın Sevgililer Günü’nde Shiba Inu token yakma partileri düzenleyeceğini duyurması ve böylece dolaşımdaki SHIB miktarın kıt hale getirilmesiyle Shiba Inu madeni para arzında belirgin bir düşüş bekliyorlar.

Shiba Inu Popülaritesi Artıyor!

Öte yandan Shiba Inu, Newegg, GameStop, Petco, Lowe’s, Bed Bath&Beyond ve AMC Theatres gibi mekanlar tarafından giderek daha fazla kabul görüyor ve bu da söz konusu kripto paranın ticaret popülaritesine katkıda bulunuyor. Nihayetinde daha fazla tanınır hale gelen meme coin Elon Musk’ın da tweetleri sayesinde kripto piyasasındaki tüm tartışmalara rağmen yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor.

Grafikte Görünen Ne?

Son yükselişler ile günlük periyotta 20 ve 50 günlük hareketli ortalamaların üzerine çıkan SHIB fiyatı için en önemli direnç noktası 0.000040 dolar seviyeleri.

SHIB 4 Saatlik Grafik

Son 2 gündür yaşadığı yükselişler ile yeşil düşüş trend çizgisini kıran SHIB, uzunca bir aradan sonra ilk defa bu kadar güçlü bir ivmelenme yaşamış oldu. En önemli destek seviyeleri 0.00003250 ve 0.00003100 dolar olurken bu seviyelerin kırılmaması halinde yükseliş yönlü ataklar sürebilir. Özellikle bu aşamada Bitcoin’in ters bir hareket yapmaması tüm altcoinler için son derece önemli.

Ancak mevcut durumda yükselişlerden sonra alım yapacak olan yatırımcıların “yükselmiş ürünlere yatırım yapmak risklidir” kuralına göre dikkatli olmaları öneriliyor ve geri çekilmelerin beklenmesi öneriliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail