Shiba Inu

Shiba Inu (SHIB) İle İlgili Önemli Verileri IntoTheBlock Aktardı!

SHIB yatırımcılarının büyük bir kısmı resmen zararda!

2021’e damga vuran kripto para projelerinden birisi olan Shiba Inu (SHIB), 2022’ye girer girmez ciddi bir düşüş yaşadı ve yaşamaya da devam ediyor.

Dogecoin‘in (DOGE) kopyası olan kripto para projesinin yatırımcıları şu an için neredeyse %70 oranda zararda.

IntoTheBlock tarafından aktarılan bilgilere göre SHIB yatırımcılarının neredeyse büyük bir kısmı zararda.

İlgili Haber
"2022 Dogecoin (DOGE) Ve Shiba Inu (SHIB) İçin Zor Bir Yıl Olabilir!"

SHIB Balinalarının Analizi

IntoTheBlock, Shiba Inu yatırımcılarının merkeziyetsiz cüzdanlarına bakarak yaptığı araştırmasında ortalama alım noktalarını ve mevcut kar/zarar noktalarını belirledi.

An itibarıyla 0,000027 dolar seviyelerinden işlem gören SHIB yatırımcılarının %56’sı net zararda. Sadece %40’lık kısmın alım yaptığı noktadan sonra karda olduğu görülürken %4’lük bir kısım ise alım noktasında kalmış durumda.

SHIB yatırımcılarının %78’inin ise oldukça yüklü bakiyeye sahip balinalar veya yatırımcılar olduğu aktarılmakta.

IntoTheBlock buna ek olarak SHIB yatırımcılarının %89’unun 1 ila 12 ay arasında SHIB tuttuğu, %11’in ise bir aydan daha az süreliğine SHIB tuttuğunu aktarmakta.

Bu da yatırımcıların büyük bir kısmının uzun vadeli yatırımcı olduğunu göstermekte.

WhaleStats tarafından aktarılan bilgilere göre ise en yüklü 1.000 ETH cüzdanının içerisinde 1,39 milyar dolarlık SHIB bulunuyor.

Bu aslında SHIB tutanların büyük bir kısmının aslında ETH balinası olduğunu göstermekte. Uzun vadeli yatırımın sebeplerinden birisi ise söz konusu yatırımcıların balina olmasından kaynaklanıyor olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu