MetaverseShiba Inu

Shiba Inu (SHIB) Metaverse Projesi İle İlgili Yeni Detayları Açıkladı!

Dünyanın en büyük ikinci meme tokeni Shiba Inu, geliştirmekte olduğu Metaverse projesi ile ilgili detayları açıkladı.

Shiba Inu geliştirici ekibi, kısa bir süre önce paylaştıkları blog yazısında “SHIB: The Metaverse” adlı Metaverse projeleriyle ilgili uzun süredir beklenen detayları paylaştı.

Söz konusu Metaverse projesi SHIB geliştiricileri tarafından Decentraland gibi güçlü projeler ile rekaber etmek amacıyla Şubat ayı başlarında duyurulmuştu.

Shiba Inu Metaverse’ü Üzerinde 100.000’den Fazla Arsa Bulunacak

Shiba Inu’nun Metaverse’ü üzerinde 100.000 parselden fazla arsa bulunacak ve bu arsaların bazıları satışa kapalı olacak.

Shiba Inu Metaverse’ünde bulunacak arsaların haritası.

Arsa parsellerinin kademe kademe satışa sunulması bekleniyor. Tanıtım kademesinde geliştirici ekibi 36.431 parselin kilidini açacak. Bu parseller “Gümüş Kürk, Altın Kuyruk, Platin Pati ve Elmas Diş” isimli dört farklı kategoride sunulacak. Kategorilerin derecesine göre arsaların satış fiyatları 0.2 Ethereum ile 1 Ethereum arasında değişecek. SHIB geliştiricileri fiyatlama için tarafsız bir token seçtiklerini belirtti.

İlgili Haber
Shiba Inu (SHIB) Metaverse'ünde Arsa Satışlarının Yakında Başlayacağı Açıklandı!

Üç günlük açık artırma etkinliğine katılmak isteyen yatırımcıların Doge Killer (LEASH) tokenlerini ya da Shiboshis NFT’lerini sisteme kilitlemeleri gerekecek. Yatırımcılar ayrıca yedi günlük satış etkinliğine de katılma hakkı kazanacak. Son olarak ise satışı gerçekleşmeyen arsalar ilk iki kademenin ardından herkese açık bir şekilde satışa sunulacak.

Shiba Inu geliştirici ekibi, Metaverse üzerinde arsa satın almanın pasif gelir elde etme ve ödül kazanma için kullanılabileceğini iddia ediyor. Geliştiriciler, arsa sahiplerine özel sunulacak bazı önceliklerin yakın gelecekte açıklanacağını belirtti.

Buna ek olarak kısa bir süre önce SHIB’in resmi Twitter hesabının 3 milyon takipçiyi aştığı da kaydedilmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu