Kripto HaberleriHaberlerShiba Inu (SHIB) Resmi Twitter Hesabı Çok Kritik Tarihi Paylaştı: Shytoshi Kusama...

Shiba Inu (SHIB) Resmi Twitter Hesabı Çok Kritik Tarihi Paylaştı: Shytoshi Kusama Açıklama Yaptı!

Takip et

Shiba Inu (SHIB) resmi Twitter hesabı, kapsam alanını genişletme amacıyla yeni bir duyuru yayınladı.

Buna rağmen dünyanın en büyük ikinci meme tokeninin fiyatı halen volatil piyasa koşulları nedeniyle baskı altında olmayı sürdürüyor.

Shiba Inu Oyunu İçin İndirme Tarihi Belli Oldu

SHIB resmi Twitter hesabına göre, merakla beklenen Shiba Eternity oyununun indirilme tarihi belirlendi. Dünya çapındaki SHIB topluluğu oyunu 6 Ekim 2022 tarihinde indirebilecek ve oynayabilecek.

Buna ek olarak Shiba Inu için benzer takvim aralığında bazı önemli etkinlikler de bulunacak. Resmi hesaba göre Shiba Eternity oyununun hikayesi ve lore’u 1 Ekim 2022 tarihinde kullanıcılara açılacak.

İlgili Haber
Shiba Inu'nun (SHIB) Tokenı Ethereum Balinalarının İlgisini Çekti!

Bununla birlikte, Shytoshi Kusama’nın Shiba Eternity üzerindeki önemli güncellemeleri yayınlayacağı da eklendi. Bu güncellemeler, oyunun küresel SHIB topluluğunda nasıl destekleyici bir rol oynayacağının ayrıntılarını içerecektir. Oyunun Apple App Store’da yayınlanmasıyla birlikte tarihe geçmesi hedefleniyor.

Shytoshi Kusama, Shiba Eternity oyununu oynadığını ve çok sevdiğini vurguladı. Oyunla ilgili bilgi ve planları 1 Ekim’de açıklayacağını da sözlerine ekledi.

Buna rağmen Shiba Inu fiyatı son duyuru ve gelişmelerden pek de etkilenmişe benzemiyor. Bu yazının yazıldığı anlarda SHIB fiyatı son 24 saatteki %1.66 yükselişi ile birlikte 0.00001122 dolardan işlem görüyor.

SHIB fiyatının son gelişmelere tepkisini gösteren günlük grafik.

Şu anda 6 milyar dolar civarında bir piyasa değerine sahip olan altcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesine 28 Ekim 2021 tarihinde 0.00008845 dolar ile çıkmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları