Kripto HaberleriHaberlerShiba Inu'nun (SHIB) Tokenı Ethereum Balinalarının İlgisini Çekti!

Shiba Inu’nun (SHIB) Tokenı Ethereum Balinalarının İlgisini Çekti!

Takip et

Shiba Inu ekosistemindeki üç token’dan biri olan ve ShibaSwap üzerindeki işlemlerde aktif olarak kullanılan BONE, büyük Ethereum sahiplerinin ilgisini çekti.

Shiba Inu’nun BONE’u Ethereum Balinaları Tarafından Yoğun İlgi Görüyor

WhaleStats verilerine göre, son 24 saat içinde BONE, ilk 1.000 ETH balinası arasında en çok kullanılan akıllı tokenlardan biri haline geldi.

Daha önce yalnızca Shiba Inu ailesinin ana ve en çok ilgi gören kripto para birimi olan SHIB böyle bir başarıya sahipti ve BONE balinaların ilgisini çekmiyordu.

Bununla birlikte, tokenın mevcut kripto düşüşünde haftanın açılışından bu yana yaklaşık %20’lik yükselişi büyük yatırımcılar tarafından fark edilmemiş gibi görünüyor.

Satın alma faaliyetlerinin artması ve BONE’a nakit girişi, tokenın birçok büyük kripto borsasının listelemesine dahil edilmesini kolaylaştırdı.

Bununla birlikte, tokenın kripto platformlarındaki yaygınlaşması henüz sona ermedi. Tokena olan ilginin artmasıyla birlikte, muhtemelen daha fazla listeleme duyurusu gelebilir.

İlgili Haber
Shiba Inu (SHIB) Oyunu İçin Yapılan Açıklamada Türkiye Detayı Dikkat Çekti!

WhaleStats verilerine göre SHIB, Ethereum balina cüzdanlarındaki Ethereum’dan sonraki en büyük kripto para pozisyonu olmaya devam ediyor.

Dahası, son haftalarda SHIB sahiplerinin sayısı da önceki dönemlere kıyasla daha güçlü bir şekilde aktif olarak artıyor.

10 Eylül’den bu yana SHIB sahibi yeni adreslerin sayısı haftada 40.000 artarak son üç aydakinin yaklaşık bir buçuk katına ulaştı. Shiba Inu sahiplerinin toplam sayısı ise 2.2 milyonu buldu.

Bu yazının yazıldığı sıralarda SHIB’in fiyatı 0.00001123 dolardan işlem görüyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Akrep01

🤣🤣🤣🤣🤣hep öyle diyonuz ama hep düşüyor.

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları