Kripto HaberleriHaberlerShiba Inu (SHIB) Yatırımcılarının Yüzde 72'si Kârda! İşte Son Haberler!

Shiba Inu (SHIB) Yatırımcılarının Yüzde 72’si Kârda! İşte Son Haberler!

Takip et

Büyük bir yatırımcı ve fan kitlesine sahip olan Shiba Inu büyümeye devam ediyor. 2021 yılında onu erken fark eden yatırımcısını zengin eden kripto paraların başında gelen Shib, zirvesinin çok altında işlem görmeye devam ederken, pozitif haberler gelmeye devam ediyor.

Yeni Listeleme

Yeni yatırımcıların bu tarz sıfırı fazla olan coinlere yönelmesi ve kısa sürede yüksek işlem hacimlerine ulaşılması, kripto para borsalarının da işine geliyor. Bu tarz işlem hacmi ve yatırımcı ilgisi yüksek kripto paralara talepten faydalanmak isteyen pek çok borsa da listeleme kararı alıyor.

Son olarak Hindistan’ın önde gelen kripto para borsalarından birisi olan CoinDCX, Shib’i listeledi. Listeleme kararının yoğun taleple ilgili olduğu ifade edildi.

SHIB Sahiplerinin %72’si Kârda

Intotheblock verilerine göre fiyat 0.000051$ seviyelerindeyken, SHIB sahibi olan cüzdanların %72’si kârdaydı. Bu da tokeni elinde tutan cüzdanların büyük bir kısmının hala kârda olduğunu gösteriyor. Ayrıca holderların sadece %17’sinin ilk SHIB yatırımlarına göre kârda olmadığı belirtildi.

970.000 Holder

Dogecoin ile başlayan akımı devam ettiren Shiba Inu yatırımcıları giderek büyümeye devam ediyor. Watcher Guru’nun verilerine göre Shiba Inu sahipleri son 4 günde 40.000 kişi artarak 970.000 holdera ulaştı. Kısa sürede Shib sahiplerinin 1 milyona ulaşması bekleniyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları