Altcoin

Shiba Inu Sonrası Rekor Sırası Bu Kripto Parada mı? Yeni Listelenme Açıklandı!

Floki Inu, yeni bir borsada listelendi!

Elon Musk’ın ünlü ettiği kripto para birimi Dogecoin (DOGE), sansasyonel yükselişi ile birçok kripto para biriminin doğmasını sağladı.

Dogecoin kopyası olarak bilinen kripto para birimlerinin en ünlüsü ise kesinlikle şu an için Shiba Inu olarak bilinmekte. SHIB fiyatı rekor bir yükselişten sonra stabil kalmaya başladı ancak şimdi sahne başka bir kripto para biriminin gibi gözüküyor.

SHIB Sonrası Sıra FLOKI’de mi?

Elon Musk’ın Shiba Inu türü köpeğinin adını Floki koyması, Floki isimli birçok kripto para biriminin piyasaya sürülmesine yol açtı. Bunların en ünlüsü ve en çok piyasa değerine sahip olanı ise Floki Inu olmuştu.

Elon Musk’ın 25 Haziran tarihinde attığı tweet ile piyasaya giriş yapan FLOKI, şimdi ise yeni bir kripto para borsasında listelendi.

Normalde sadece Gate.io gibi kripto para borsalarından alınabilen FLOKI, artık direkt olarak BitMart kripto para borsasından da alınabilecek. 5 milyonun üzerinde kullanıcısı olan ve 13 ülkede hizmet veren BitMart, FLOKI için başka bir sinyal veriyor olabilir.

Shiba Inu yatırımcılarının hacmini başka kripto para birimlerine geçirmek istemesi, FLOKI gibi kripto para birimlerinin hacminin yükselmesini sağlayabilir.

Bitmart gibi kripto para borsalarının listelemesi hacmin ne kadar fazla olduğuna işaret ediyor ve devamında Binance gibi önde gelen borsalar bunların izini takip edebilir.

FLOKI ise hala top 100’e girebilmiş sayılmaz.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Emrullah YILDIZ

Sıra artık $RaCa`da, Elon Musk’ın annesinin de desteklediği matevarse bir proje. Binance CEO’su Cz’de destekliyor. Listelendiği anda yeni Shiba olacak coin Raca’dır..


Başa dön tuşu