Shiba Inu

Shiba Inu Yakımları Sabit Bir Hızda Devam Ederken Token Kabulü Büyümeyi Sürdürüyor

Birçok marka SHIB'i ödeme listesine dahil etmiş durumda.

Shiba Inu token yakma işlemi sabit hızda devam etmeyi sürdürüyor.

Shibburn’ün resmi Twitter hesabı tarafından bildirilen verilere göre son 24 saat içinde toplam 6.341.324 SHIB jetonu yandı ve bununla ilgili toplamda 6 işlem gerçekleştirildi.

Söz konusu token yakımları piyasadaki coin sayısını düşüreceğinden bu durumun fiyat eylemine de olumlu şekilde yansıması bekleniyor. Öte yandan dolaşımdaki token sayısının azlığı meme token’a olan talebi de artırıyor.

WhaleStats ortalama SHIB bakiyesinde %178,87’lik bir artış olduğunu bildirdi.

Ayrıca ilk 100 Shiba Inu sahibi de portföylerini artırdı. Buna göre bu portföylerdeki ortalama SHIB değeri de %180,48 oranında büyüdü. Hem hacim hem de etkin adresler son 24 saat içinde %880 ve %18,18 oranında artış kaydetti.

Shiba Inu Kabulü Artmaya Devam Ediyor!

Shiba Inu kabulü her geçen gün büyümeye devam ederken birçok yeni şirket meme token kabulü yapacağını belirtiyor.

Avustralya Enerji şirketi 1st energy, SlingTV ve SuperJeweler’dan sonra ABD yatak mağazası “Beds to Go” da artık Shiba Inu’yu ödemeler için kabul ettiğini açıkladı.

Mağaza, Coinbase üzerinden ödemeler için kripto para almaya açık olduğunu duyurdu. 30 yıllık bir tecrübeye sahip olan Tennessee merkezli mağaza, SHIB’in yanı sıra ödeme olarak Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve HEX’i de kabul ediyor.

İlgili Haber
Shiba Inu (SHIB) Topluluğu TBMM'de Mustafa Elitaş'la Görüştü!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu