Kripto HaberleriShiba InuShiba Inu Yeni İşbirliği Anlaşmasıyla Moda Sektörüne Giriyor!

Shiba Inu Yeni İşbirliği Anlaşmasıyla Moda Sektörüne Giriyor!

Takip et

Shiba Inu, moda tasarımcısı John Richmond ile işbirliğine giderek moda dünyasına da giriş yaptı. İtalyan menşeili lüks giyim tasarımcısı, dünyanın moda başkenti İtalya’nın Milano kentinde defileler gerçekleştirecek. Son gelişme ile birlikte podyum yürüyüşlerinde SHIB ve John Richmond temalı koleksiyonlar görebiliriz.

Shiba Inu ve John Richmond, İtalya’nın moda haftasının son gününde yeni işbirliğini duyurdu. Bugün ayrıca Paris moda haftasının da ilk gününü oluşturuyor. Bu, uzmanlara göre SHIB’nin moda dünyasının bir parçası olacağı ve göz alıcı bir endüstriye doğru yol alacağı anlamına geliyor olabilir.

Shiba Inu John Richmond ile NFT, Moda Gösterisi ve Butiklerde Satış Planlarını Paylaştı

Ayrıca işbirliği kapsamında 10.000 adet John Richmond ve Shiba Inu NFT’si yakında yayınlanacak. SHIB ve John Richmond’un ayrıca İtalya’nın Milan şehrinde moda gösterileri gerçekleştirebileceği belirtildi. Buna ek olarak, SHIB koleksiyonu dünya çapındaki butiklerde yerini alabilir.

Shiba Inu, yeni işbirliğini Twitter üzerinden de duyurdu.

SHIB’in en büyük influencer’larından biri olan Milkshake, SHIB’in yeni ortaklığıyla birlikte farklı bir alana girdiğini doğruladı:

“İtalya moda haftasının son günü ve Paris moda haftasının ilk gününde güçlü bir moda işbirliği gerçekleşti. Bu işbirliği ile birlikte Shiba Inu büyük bir enerjiye sahip olan yeni bir endüstriye giriş yapıyor.”

John Richmond geçtiğimiz günlerde İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2022’yi yayınladı ve aynı zamanda İtalya’da defileler düzenledi.

İlgili Haber
Floki Inu (FLOKI) Türkiye Televizyonlarında Reklam Verecek!

Son zamanlarda aralarında Floki Inu’nun da bulunduğu meme altcoinlerin yaptığı sponsorluk ve reklam kampanyaları dikkat çekiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları