HaberlerShiba Inu

Shiba Inu’dan (SHIB) Yatırımcıların Uzun Süredir Beklediği Hamle Geldi!

Meme token Shiba Inu (SHIB) geliştiricileri yatırımcıların uzun bir süredir beklediği hamleyi resmi olarak duyurdu.

Shiba Inu (SHIB) geliştirici ekibinin yaptığı açıklaya göre bundan böyle SHIB: The Metaverse evrenindeki arsalar SHIB tokeni ile satın alınabilecek.

Geliştiriciler bu hamlenin topluluk tarafından kendilerine yapılan geri bildirimler sonucunda atıldığını söyledi. Yatırımcılar SHIB Metaverse’ünde yalnızca Ethereum ile alışveriş yapmaktan şikayetçilerdi.

SHIB Metaverse’ünün Twitter resmi hesabının bunun ardından SHIB kullanılarak yapılabilecek mint işlemlerinin detaylarını açıkladı.

Shiba Inu Topluluğu Lideri Shytoshi Kusama Son Gelişmeyi Değerlendirdi

Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama paylaştığı gönderisinde bu gelişme hakkında çok mutlu olduğunu söyledi ve “SHIB’in Metaverse atılımı için son derece” heyecanlıyım dedi.

SHIB geliştirici ekibi daha önce yaptığı açıklamasında yeni Metaverse’de SHIB tokeninin nasıl kullanılacağına dair detayları açıklamıştı. SHIB tokenleri sanal evrende arsa parsellerine görsel ve logo eklemek için kullanılacak. Arsa görselleri değiştirildiğinde aynı anda SHIB tokeni yakımı gerçekleştirilecek.

Buna ek olarak SHIB tokeni arsa parsellerine isim eklemek için ya da isimlerini değiştirmek için de kullanılacak ve her işlem sonrasında SHIB tokeni yakılacak.

SHIB yakım ve yeniden adlandırma özelliklerinin açık satış aşamasında uygulanmaya başlanacağı ve topluluğun bu özellik aktive edildiğinde bilgilendirileceği açıklandı.

Bilindiği üzere Shiba Inu kısa bir süre önce SHIB: The Metaverse sanal dünyasında açık arsa satışlarının başlayacağını bildirmişti. Bu son satış etkinliği ile birlikte meme tokenin Metaverse’ündeki arsa satışlarının ilk aşamasının son etkinliği düzenlenmiş olacak. Metaverse haritasında henüz satılmamış olan tüm arsalar bu açık satış etkinliğinde satışa sunulacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu