AltcoinHaberler

Shiba Inu’nun (SHIB) 100.000 Yeni Sahibi Var! Sıfırlarından Kurtulabilecek Mi?

Meme token akımı devam edecek mi?

Dogecoin’in başlattığı “meme token” akımının güçlü temsilcilerinden Shiba Inu’ya ilgi artmaya devam ediyor. Son olarak Coinbase’de listelenen SHIB iyi bir yükseliş performansı gösterdikten sonra geri çekildi. Bitcoin’deki geri çekilmeye rağmen SHIB’ın belirli bir aralıkta akümüle olmaya devam ettiğini gözlemliyoruz.

Etherscan verilerine göre son üç ayda 100.000’den fazla yeni kullanıcı SHIB sahibi oldu. 21 Haziran’da 536.300 olan SHIB sahiplerinin sayısı 668,810’a yükseldi. SHIB’lerini merkezi borsalarda tutan yatırımcıları da düşündüğümüzde Bitcoin’deki çöküş sonrası SHIB’e olan ilginin önemli ölçüde arttığını gözlemliyoruz.

Bu ilginin artmasında oluşan FOMO’nun ve fiyatın bol sıfırlı oluşunun etkisi var. Dogecoin’de büyük fırsat kaçırdığını düşünen yatırımcılar SHIB’te aynısını yaşamamak için erkenden pozisyonlarını alıyor.

Bol sıfırlı fiyatı sayesinde yüksek sayıda token alma imkanı sunan SHIB, yatırımcıların zengin olma hayallerini süslüyor.

SHIB’in onaylanmış Twitter hesabının da 1 milyona yaklaştığını gözlemliyoruz. SHIB, Dogecoin gibi üzerindeki bir kaç sıfır atmayı başaracak mı bunu zaman gösterecek. Ancak teknik olarak baktığımızda akümülasyon sürecinin devam ettiğini gözlemliyoruz.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
7 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
İskender bey

3 sıfır atsın babamı tanımam bu amk hayatında

Anonim

O nasil olacak SHIB TAHMINCE 495 000 000 000 000 coins var

Anonim

394 000 000 000 000 dolasımdaki arz sallla ak

Anonim

0.01 dolar olsun başka birşey istemem mınagoyum 😅

Özkan

Zamanı gelince keşke bende alsaydım diyecekler

Coinci

Keşke 1 dolar olsa

mnbvb13

😁 yarısı bile zor geliyor bana inşaallah diyelim.


Başa dön tuşu