AltcoinHaberler

Shiba Inu’nun (SHIB) 100.000 Yeni Sahibi Var! Sıfırlarından Kurtulabilecek Mi?

Meme token akımı devam edecek mi?

Dogecoin’in başlattığı “meme token” akımının güçlü temsilcilerinden Shiba Inu’ya ilgi artmaya devam ediyor. Son olarak Coinbase’de listelenen SHIB iyi bir yükseliş performansı gösterdikten sonra geri çekildi. Bitcoin’deki geri çekilmeye rağmen SHIB’ın belirli bir aralıkta akümüle olmaya devam ettiğini gözlemliyoruz.

Etherscan verilerine göre son üç ayda 100.000’den fazla yeni kullanıcı SHIB sahibi oldu. 21 Haziran’da 536.300 olan SHIB sahiplerinin sayısı 668,810’a yükseldi. SHIB’lerini merkezi borsalarda tutan yatırımcıları da düşündüğümüzde Bitcoin’deki çöküş sonrası SHIB’e olan ilginin önemli ölçüde arttığını gözlemliyoruz.

Bu ilginin artmasında oluşan FOMO’nun ve fiyatın bol sıfırlı oluşunun etkisi var. Dogecoin’de büyük fırsat kaçırdığını düşünen yatırımcılar SHIB’te aynısını yaşamamak için erkenden pozisyonlarını alıyor.

Bol sıfırlı fiyatı sayesinde yüksek sayıda token alma imkanı sunan SHIB, yatırımcıların zengin olma hayallerini süslüyor.

SHIB’in onaylanmış Twitter hesabının da 1 milyona yaklaştığını gözlemliyoruz. SHIB, Dogecoin gibi üzerindeki bir kaç sıfır atmayı başaracak mı bunu zaman gösterecek. Ancak teknik olarak baktığımızda akümülasyon sürecinin devam ettiğini gözlemliyoruz.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
7 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu