HaberlerKripto ParaShiba Inu

SHIB’ler Amazon’da Yakılacak!

Shıba Inu Amazon üzerinden yakılacak.

Şüphesiz ki kripto para piyasasında mem tokenlerinin oldukça önemli bir yeri bulunuyor.

Dogecoin’den (DOGE) sonra en popüler mem tokeni olan Shıba Inu (SHIB) artık Amazon üzerinden yakılacak.

Travis Johnson’un her ay düzenli olarak SHIB yakmasını gerçekleştiren ve SHIB yakma oyunlarını temsil eden “Shib_superstore” isimli Twitter hesabı bundan sonra SHIB’in “Amazon” üzerinden yakılacağını duyurdu.

Yapılan paylaşımda Shib_superstore isimli mağazanın Amazon ortaklık programına eklendiği ve bundan sonra yakılacak SHIB jetonlarının satın alınması için elde edilen karın %1- %20’sinin kullanılacağı belirtildi.

SHIB yakma işlemini aylık olarak gerçekleştiren “Shib_superstore” geçtiğimiz haftalarda yaptığı paylaşımda 5 Haziran 2022’den itibaren yakma işlemlerini haftalık olarak yapacaklarını açıklamıştı.

Shib_superstore ayrıca bugüne kadar 2 milyarın üzerinde SHIB jetonunu yaktı.

SHIB topluluğu için oluşturulduğunu söyleyen “Shib_superstore” isimli mağaza amacının Shıba Inu’nun benimsenmesini ve büyümesini sağlamak olduğunu ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu