binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinSıcak Gelişme: ABD'nin En Büyük Üçüncü Bankası Wells Fargo'dan Dev Bitcoin Atağı!

Sıcak Gelişme: ABD’nin En Büyük Üçüncü Bankası Wells Fargo’dan Dev Bitcoin Atağı!

SEC'e yapılan başvuruya göre, ABD'nin en büyük üçüncü bankası Wells Fargo, Bitcoin Spot ETF hissesi sahibi oldu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük üçüncü bankası olan Wells Fargo, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) yakın zamanda yaptığı bir başvuruda spot Bitcoin ETF’lerine yaptığı yatırımı açıkladı.

Bankanın yatırım portföyünde artık Grayscale’in spot BTC ETF’si, ProShares Bitcoin Strategy vadeli işlem ETF’si ve Bitcoin Depot Inc. hisseleri bulunuyor.

Spot BTC ETF’leri, varlığın doğrudan mülkiyetine ihtiyaç duymadan Bitcoin’in fiyat hareketlerine maruz kalmayı sağladıkları için kurumsal yatırımcılar arasında popülerlik kazandı. Bu da bunları Bitcoin (BTC) için daha düzenlenmiş ve daha güvenli bir yatırım aracı haline getiriyor.

İlgili Haber  XRP Topluluğu Dikkat: Ripple Yeni Bir Ortaklık Açıkladı!

Bu gelişme, Bitcoin’in kurumsal olarak benimsenmesine yönelik yaygın bir eğilimle birlikte ortaya çıktı. Birçok büyük banka ve finans kuruluşu, Bitcoin’i tekliflerine dahil etmenin ve varlığa maruz kalmanın yollarını araştırıyor.

Bu haftanın başlarında, küresel bir ticaret ve teknoloji firması olan Susquehanna International Group, bir SEC başvurusunda spot BTC ve diğer Bitcoin ETF’lerinde 1.8 milyar dolar tuttuğunu açıklamıştı.

BTC Spot ETF’leri 10 Ocak’ta piyasaya sürülmüş ve o günden bu yana kripto para piyasasının gündemini oluşturuyorlar.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Son of a Btc

Bu iş tamam gibi artık..

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail