Kripto HaberleriBitcoinSıcak Gelişme: Bitcoin 11.600 Doların Üzerinde!

Sıcak Gelişme: Bitcoin 11.600 Doların Üzerinde!

Takip et

Gün içerisinde artışlarına devam eden Bitcoin 11.500 dolar seviyesine dokunmuş fakat bu seviyelerden 11.300 dolar seviyelerine kadar gerilemişti. Ancak tekrar güç toplayan BTC, 11.500 dolar seviyesini geçti ve bazı borsalarda 11.600 dolar seviyesine kadar ulaştı. An itibarı ile 11.590 dolar seviyesinde işlem gören BTC 24 saatlik olarak bakıldığında yatırımcısına yüzde 5,50 oranında kar ettirmiş durumda.

Öte yandan 340 milyar dolar seviyesine kadar ulaşan kripto para piyasa hacmi istikrarlı bir şekilde yükselmeye devam ediyor. Bitcoin’in piyasa hakimiyeti ise yüzde 60 oranını geçerek %60.3 seviyesinde.

Bugün JPMorgan’ın da kripto parasını test etmesi haber ile iyice kuvvetlenen alım talebi sonucunda artışların devam etmesi bekleniyor. Analistlere göre yakın zamanda 15.000 dolar seviyeleri eğer piyasa hakkında olumsuz bir haber çıkmazsa mümkün olabilir.

Altcoinlere bakıldığında ise an itibarı ile bir artış görünmüyor. Çoğu yatırımcının sorduğu “altcoinler neden artmıyor?” sorusunun cevabı öğrenmek için Tıklayın.

Bitcoin fiyatını sitemizden anlık olarak takip edebilirsiniz: Bitcoin fiyatı

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları