binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSıcak Gelişme: Popüler Altcoin Yeniden Durdu! Kullanıcılar Fonlarını Göremiyor! Fonlar Güvende Mi?...

Sıcak Gelişme: Popüler Altcoin Yeniden Durdu! Kullanıcılar Fonlarını Göremiyor! Fonlar Güvende Mi? Geliştiriciler Açıklama Yaptı

Bir altcoinin mainnet'inin blok üretimini tamamen durduğuna dair geliştiriciler tarafından resmi bir açıklama geldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dün öğleden sonra blok üretiminde ciddi bir sorun yaşayan Zilliqa (ZIL), sorunun bugün çözüldüğünün duyurulmasının ardından dakikalar önce yeniden durdu.

Mevcut durumda Zilliqa mainnet’i yine blok üretimi yapamıyor.

Geliştiriciler, yayınladıkları duyuruda blok üretiminin durduğu konusunda kendilerinin bilgilerinin olduğunu söylediler. Buna ek olarak dünkü çözülen sorunun ne olduğunun tam anlaşılamadığını ancak bugünkü kesintinin ardından sorunun tam olarak neden kaynaklandığını anlamaya başladıklarını açıkladılar.

Geliştiriciler mevcut durumda sorunun köküne inmeye çalıştıklarını ve ağı yeniden tam kapasite ile çalışmaya hazır hale getirmeye çabaladıklarını söyledi.

İlgili Haber  Dikkat: Devasa Bitcoin Balinaları Harekete Geçti! Bu Seviyelerden İnanılması Güç Miktarda BTC Biriktirdiler

Buna ek olarak birçok kullanıcının ZIL tokenlerini cüzdanlarında görememesi konusuna da değinen geliştiriciler, fonların güvende olduğunu belirtti. Cüzdan uygulamasında fonlarını göremeyen kullanıcıların Zilliqa blok gezginini kullanarak, adreslerini yazıp varlıklarını kontrol edebileceklerini paylaştılar.

Binance ve Upbit’te de listeli olan altcoinin fiyatı söz konusu kesintiden çok da etkilenmişe benzemiyor. Verilere göre ZIL, son 24 saatte %0.71 yükseliş yaşadı. Bu yazının yazıldığı anlarda altcoinin piyasa değeri 416 milyon dolar civarında.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail