coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumSıcak Gelişme: VanEck, Ethereum Vadeli İşlemler ETF'sini Başlatmaya Hazırlanıyor

Sıcak Gelişme: VanEck, Ethereum Vadeli İşlemler ETF’sini Başlatmaya Hazırlanıyor

Dev yatırım şirketi VanEck, yaptığı basın bildirisine göre Ethereum Vadeli İşlemler ETF'sini başlatmaya hazırlanıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Küresel bir yatırım yönetimi şirketi olan VanEck, Ethereum (ETH) vadeli işlem sözleşmelerine yatırım yaparak sermaye kazancı elde etmeyi amaçlayan bir Borsa Yatırım Fonu (ETF) olan VanEck Ethereum Strategy ETF’nin (EFUT) yakında piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Diğer dijital varlık yatırım stratejilerinin aksine, EFUT doğrudan ETH’ye veya diğer dijital varlıklara yatırım yapmayacak.

Fon, Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu’na (CFTC) kayıtlı emtia borsalarında işlem gören standartlaştırılmış, nakit uzlaşmalı ETH vadeli işlem sözleşmelerine yatırım yapacak. Şu anda, fonun yatırım yapmayı planladığı tek ETH vadeli işlemleri Chicago Ticaret Borsası’nda işlem görenler.

İlgili Haber
Dev Kripto Para Borsası, Yüklü Miktarda Yakın Zamanda Yüklü Miktarda Ethereum Satabilir!

ETF, Chicago Board Options Exchange’de (CBOE) listelenecek ve VanEck Aktif Ticaret Başkanı Greg Krenzer tarafından aktif olarak yönetilecek. VanEck’e 1994 yılında katılan Krenzer, vadeli işlemler de dahil olmak üzere çeşitli varlık kategorilerinde yirmi yılı aşkın ticaret deneyimine sahip.

EFUT, önemli dijital varlıklara vadeli işlem odaklı maruziyet sağlama konusunda VanEck Bitcoin Strategy ETF’ye (XBTF) eşlik edecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail