Kripto HaberleriAnalizSkybridge Capital'in Kurucusu Uzun Vadeli Bitcoin Tahminini Açıkladı

Skybridge Capital’in Kurucusu Uzun Vadeli Bitcoin Tahminini Açıkladı

Takip et

Skybridge Capital Kurucusu Anthony Scaramucci, 100 bin dolarlık Bitcoin (BTC) tahminini 5’e katladı! Lider kripto para biriminin uzun vadede 500 bin dolara ulaşabileceğine inanan Scaramucci, ortalama bir yatırımcının Bitcoin’e nasıl girmesi gerektiği konusunda tavsiyelerde bulundu.

Yatırım yönetimi firması Skybridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin için gelecekteki görünümden bahsettiği bir röportajda geçen yılın sonunda yapmış olduğu fiyat tahminini güncelledi.

Scaramucci, BTC fiyatının geçen yılın sonunda 100.000 dolara ulaşmasını öngörmüştü. Ancak o dönemde düzenleyici ortamı uygun şekilde değerlendirmediğini itiraf eden Scaramucci, lider kriptonun bu yıl 100 bin dolar seviyesini görebileceğini ancak bunun için düzenleyici açıdan yapılması gereken işler olduğunu belirtti. Scaramucci’nin BTC için uzun vadeli hedefi ise 500 bin dolar!

“Piyasaların biraz sakinleşmesini sağlamak lazım. Covid’i atlatmalıyız. Ama hiçbir yere gitmiyor.” diyen Scaramucci, “Ortalama bir yatırımcı Bitcoin’e nasıl girmelidir?” sorusunaysa şu şekilde yanıt verdi:

Biraz alırdım. Yani beni yormayacak bir rakam seçer ve her ay biraz satın alırdım. Böyle bir teknolojiyle başa çıkmanın tek yolu dolar-maliyet ortalamasını hesaba katarak her ay az az satın almaktır.

Kripto para birimlerine hiç yatırım yapmamanın ise hata olabileceğini savunan Skybridge Capital kurucusu, söz konusu teknolojiyi erken benimsemenin öneminden bahsetti.

Bitcoin’le ilgili boğa beklentisini sürdüren Scaramucci, geçen yıl kasım ayında yatırımcıları BTC satın almaya başlamaya teşvik etmiş ve şunları söylemişti:

Bu insanlar için çok, çok erken ama onlara neden şu anda buna sahip olmaları gerektiğini açıklamak için elimden geleni yapmaya çalışıyorum.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları