Haberler

SlowMist: Kripto Para Borsalarına Yönelik Saldırıları Önleyecek Teknolojimiz Var

Çinli SlowMist firması kripto para borsalarına siber saldırıları engelleyecek teknolojiyle koruyabileceklerini açıkladı.

Çin hükümetinin desteğini aldığı iddia edilen ve başarılı çalışmalarda adından söz ettirmiş olan Çinli SlowMist firmasının uzmanları, kripto para borsalarına son yıllarda siber saldırıların arttığını ve bu siber saldırıları önlemek, engellemek için gerekli olan tüm adımları atmaya hazır olduklarını açıkladı. Firmanın yöneticisi, kripto para borsalarının siber saldırılardan dolayı büyük problemler yaşayarak, büyük paralar kaybettiklerini ve bu paraların geri dönüşünün telafisinin olamadığını belirterek bunu engelleyebilecek siber güvenlik teknolojilerinin SlowMist bünyesinde bulunduğunu ve bu teknolojiyi kripto para borsalarına kendileri sunmak istediklerini açıkladı.

Ellerindeki siber güvenlik teknolojisini kripto para borsalarına satmayacak olduklarını ve dünyadaki Çin dahil tüm kripto para borsalarına kendileri sunabilecek olduklarını açıklayan SlowMist, ”kripto para borsaları ile birlikte çalışıp siber saldırılardan korunmalarını sağlayabilecek üstün teknolojilere sahibiz. Bu teknolojiler sayesinde siber saldırıları önlemek için elimizdeki teknolojiyi kripto para borsalarına yardımcı olması ve korunması için kullanabiliriz” dedi.

SlowMist uzmanlarının bu teknolojiye sahip olup olmadığı konusunda yapılan araştırmalarda firmanın daha önce başarılarının olduğu ve kripto para borsalarını %100’e yakın koruyabilecek oldukları anlaşılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu