binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerSnapchat ICO Reklamlarını Yasaklıyor

Snapchat ICO Reklamlarını Yasaklıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önce Facebook, ardından Google ve Twitter şimdi ise Snapchat, ICO reklamlarını yasaklayacağını duyurdu.

Pazartesi günü yapılan açıklamada Snapchat’in Şubat ayından beri ICO reklamlarını kısıtladığını bildirildi. Coindesk’in sorduğu sorulara cevap olarak şirket yetkililerince yapılan açıklamaya göre; ICO reklamlarının resmen yasaklandığı doğrulandı. Ancak bu yasağın kripto para birimlerine ve borsalarına etki edip etmeyeceği merak konusu.

Snapchat, diğer sosyal medya platformanlarına göre kripto para konularında daha pasif bir tutum sergiliyordu. İlk atak Ocak ayında Facebook’tan geldi ve ICO ve kripto para reklamlarını yasaklandı. Ardından dünyanın reklam devi Google, Haziran ayından itibaren Youtube’de dahil olmak üzere kripto paralar ile ilgili reklamları yasaklayacağını duyurmuştu.

Ardından harekete geçen Twitter’dan henüz resmi bir açıklama gelmemiş olsa da yasağın borsalar ve kripto paralardan ziyada sadece ICO’ları kapsayacağı öngörülüyor. Ayrıca Twitter, önceki haberlerimizde bahsettiğimiz sahte hesapların da önüne geçmek istiyor.

Bu yasaklamların ardı ardına gelmesinin en büyük sebebi ABD Menkul Kıymetler Borsa Komisyonu’nun ICO lar için sert eleştirilerde bulunması oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail