ChilizHaberler

Socios CEO’su: “2022 Fan Tokenlerin Yılı Olacak!”

Fan tokenlere ilişkin beklentiler devam edecek mi?

Kripto paralara ilişkin 2022 beklentilerini açıklayanlar arasında Socios ve CHZ’nin CEO’su Alex Dreyfus’ta katıldı. 2022 yılında spor ekonomisinde fan tokenlerin ön planda olacağını söyleyen Dreyfus beklentileri yükselten açıklamalar yaptı.

Taraftarların oyunun merkezinde olduğunu belirten Dreyfus, “taraftarlar seslerini daha çok duyurmak, destekledikleri kulüplerle çift taraflı iletişim kurmak istiyorlar. Fan tokenler bir nevi bu görevi yerine getiriyor.” dedi.

9 farklı spor branşında 108 iş ortakları olduğunu belirten Dreyfus bunların içerisinde 48 tane futbol kulübü olduğunu ifade etti.

Fan token yatırımcılarının yaş aralıklarını da paylaşan ünlü CEO, %45’in 25-34 yaş aralığında olduğunu aktardı. Yüzdesel olarak ikinci büyük yaş aralığını %25’ile 18-24 yaş arasındaki genç kitle oluşturuyor.

2021 yılında sektörün büyümeye devam ettiğini ancak pandeminin oluşturduğu yasak ortamı nedeniyle birçok etkinliğin askıya alındığı ifade eden CEO, 2022 yılına ilişkin beklentilerini şu sözlerle ifade etti:

“Pandemiden dolayı fiziki olarak katılım gerektiren birçok etkinliği askıya almıştık, bu sezon itibariyle imkan verilen ölçülerde bazı projelerimizi hayata geçirmeye başladık. İlerleyen günlerde taraftarlara daha da güzel deneyimler sunacağız. Kulüplerle bu konuda çalışmalarımız devam etmekte. 2022 yılı spor ekonomisi açısından fan tokenların yılı olacak.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu