Chiliz

Socios ve Chiliz (CHZ), Son Günlerdeki Sessizliği Bozup Rusya Bombasını Patlattı!

Socios ekibi, son dönemdeki sessizliğinden sonra Rusya'nın en büyük futbol ekiplerinden birisi ile anlaştı.

Socios ve Chiliz (CHZ), taraftar token odaklı stratejisi ile kripto para sektörüne çok hızlı bir giriş yaptı.

Chiliz fiyatı da bunun sayesinde 2021 yılında inanılmaz bir patlama yaşadı ancak bu patlama sürdürülebilir olmadı ve hem fiyat hem etkinlik oranı düştü.

Socios ekibi ise son dönemde sosyal medyada gelen eleştirilerden sonra yeniden harekete geçerek önemli bir anlaşmaya imza attı. Socios, Rusya’nın en büyük futbol ekiplerinden Spartak Moscow ile anlaştı!

Spartak Moskow, Chiliz ve Socios İle Anlaştı

Socios.com hesabından yapılan açıklamada, Rusya’nın en başarılı ekiplerinden birisinin resmi taraftar token ortağı olarak Socios’u seçtiği belirtildi.

Socios ve Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus ise konu hakkında yaptığı açıklamada Spartak Moscow’un ekosisteme katılmasından mutlu olduğunu belirtti. ,

Socios Camiası Tepkili

Büyük bir anlaşma imzalanmasına rağmen ilgili tweetin altına bakıldığında taraftarların ve destekçilerin tebrikten çok eleştiri yaptığı görülüyor.

Özellikle Socios’un Arjantin milli futbol takımı ile anlaşacağının bildirilmesinden sonra bunun Binance ile anlaşması, destekçilerin tepkisini çekmiş gibi gözükmekte.

Bir Twitter kullanıcısı Socios’un Arjantin milli takımı anlaşmasını Binance borsasına kaptırdığını belirterek eleştiride bulunmakta. Diğer kullanıcıların da Arjantin konusunda benzer tepkiler dile getirdiği görülüyor. Başka bir Türk kullanıcı ise CZ’nin bütün anlaşmaları Dreyfus’un elinden alacağını vurguladığı görülmekte.

Özellikle Binance’in Lazio ekibi ile anlaşarak fan token ekosistemine girmesi, CHZ ve Socios için büyük bir felaket oldu. Daha önceleri fan tokenlerinin Binance üzerinde listelenmesi fiyatı harekete geçirirken artık bu durumda büyük bir yavaşlama var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu