HaberlerSolana

Solana (SOL) Ağında Problem Çıktı! Fiyat Yüzde 5 Düştü!

Solana yatırımcılarını tedirgin eden sorunlar gündemde.

Yıl başında 1.5 dolardan başlattığı yükselişi 216$’a kadar taşıyan Solana pek çok yatırımcısını mutlu etti. Ancak bugün ağdan gelen bazı haberler pek iç açıcı görünmüyor.

Solana Status adlı hesap Solana ağında 45 dakika önce başlayan bir problem nedeniyle kararsızlıklar yaşandığını, mühendislerin sorunu araştırdığını ifade etti.

Bu sırada enflasyon verisi sonrası Bitcoin ve altcoinlerde yükseliş gelmesine rağmen Solana’nın yükselmekte zorlandığını görüyoruz. Ağda problem olduğunun duyulmasının ardından %5 oranında değer kaybeden Solana şu sıralar 160$ seviyelerinden işlem görüyor.

Benzer bir durum Avax ağında yaşanmış ve Avax rallisinin ortasında ağda bir sorun çıkmıştı. Bu sorun nedeniyle Avax uzun süre toparlanmak zorlanmıştı.

Solana’daki problemin nedeni şimdilik bilinmiyor.  Solana Labs CEO’su Antoly Yakovenko’da konuya ilişkin henüz bir açıklama yapmadı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu