binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumSolana (SOL) Ethereum'u (ETH) Geçebilecek Mi? FTX CEO'su Yanıtladı!

Solana (SOL) Ethereum’u (ETH) Geçebilecek Mi? FTX CEO’su Yanıtladı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

FTX kurucu ortağı Sam Bankman-Fried yakın zamanda katıldığı Kitco News programında Solana ile Ethereum arasındaki rekabet hakkındaki fikirlerini paylaştı.

Ethereum katili olarak adlandırılan Solana, yıl içerisinde çok güzel performans göstererek piyasadaki en büyük beşinci kripto para birimi olmayı başardı.

Son zamanların popüler kripto para birimlerinden olan Solana’nın Ethereum’u geçip geçemeyeceği sorusuna net cevap vermeyen Fried, “geçebilir de geçemeyebilir de” dedi.

Fried, Solana’nın yıl içerisindeki başarısı nedeniyle Ethereum’u geçme ihtimalini göz ardı etmememiz gerektiğini vurguladıktan sonra Ethereum hakkındaki fikirlerini de paylaştı.

Ethereum 2.0 yükseltmesine dikkat çeken Sam Bankman-Fried, yükseltme sayesinde ETH’nin geniş kurumsal kabul görebileceğini ifade etti.

En zengin kripto milyarderlerinden olan Fried, son zamanlarda ciddi yükselişlere imza atan mem tokenlerinin önemli yatırım stratejisi olabileceğini düşündüğünü belirtti.

Yatırımcıların kripto para birimi seçerken dikkat etmesi kriterler sorulduğunda mem tokenlerini işaret eden Fried şunları söyledi.

“Memler çok önemli… Piyasayı onlar yönlendiriyor.”

Ünlü kripto milyarderi mem tokenlerinin piyasa için önemli olduğunu söylemesine rağmen mem tokenlerinin riskli olduklarını ve yatırımcıların bu tokenlere karşı dikkatli olmasını söyledi.

Herkes tarafından ilgi gören Squid Game kripto para dolandırıcılığı olayını hatırlatan milyarder, yatırımcıları kaybetmeye hazır olduklarından daha fazla yatırım yapmamaları konusunda uyardı.

“Neye yatırım yapıyor olursanız olun, sonunda %90’a kadar düşebilir.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail