HaberlerSolana

Solana (SOL) İçin Kısa, Orta ve Uzun Vade Analist Tahminleri Neler?

Analistler arasında yapılan bir ankete göre Solana Ethereum'a alternatif olabilir.

Finder adlı ürün karşılaştırma web sitesinde yayınlanan ve panelist olarak fintech ve kripto dünyasından 50 kripto uzmanının katıldığı ilginç bir anket Solana’nın  (SOL) 10 yıl içerisinde göreceği değerin ne olacağı sorusuna yanıt aradı.

Ankete katılan uzmanlardan SOL’un bu yılın sonunda, 2025’te ve 2030’da göreceği değerler için yorum yapmaları istendi.

Origin Protocol’ün kurucu ortağı Joshua Fraser, Solana’nın yıl sonuna kadar 300 doları göreceğini ve Ethereum’a alternatif olacağını öngördü. Panxora Crypto’nun genel ortağı Gavin Smith de Fraser’ın 300 dolarlık tahminini yineledi.

Uzun Vadeli Hedefler Ne Söylüyor?

Uzun vadeli hedeflerde ise 1 bin dolarlık tahminler öne çıktı. Analistler, 10 yıllık hedefte ise SOL’un 2030 sonuna kadar 5.000 doların üzerine çıkabileceği konusunda hemfikirler ancak tüm bu olumlu öngörülere rağmen panelistleri huzursuz eden bir şey var.

Solana ağını bir süre çevrimdışı duruma getiren son DDoS saldırısı. Katılımcıların %40’ı ilerde bir sıkıntı yaşanacak olursa bunun sebebinin bu saldırı olabileceğini düşünüyorlar. Kraken Avustralya’nın Genel Müdürü Jonathon Miller “L1 Blockchainlerine güven her şeyden önemlidir ve SOL bu derecede güvene sahip değil.” yorumunda bulundu.

Anket Sonuçları Doğrulanabilir Mi?

Bilindiği gibi SOL, yılın başından bu yana yaklaşık %15,300 oranında artış kaydederek kendi rekorunu kırdı. 4 Kasım’da şu ana kadarki en yüksek değerini (ATH) gören SOL, 247 dolara kadar çıktı, an itibarı ile de dolardan işlem görüyor ve yeni ATH’ler peşinde koşuyor. SOL’un bu denli yükselişe geçmesi haberimize konu olan anketin çok da gerçek dışı olmadığını gösteriyor aslında.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Ne yil sonu be 250 dolar gördü şimdiden


Başa dön tuşu