Altcoin

Solana (SOL) Sonrasında Bu Kripto Para Rekora Yaklaştı

SRM, rekora koşuyor!

Kripto para piyasasının hareketliliği hala devam etse de bunun bir anda yukarı yönlü hareketlilikten aşağı yönlü hareketliliğe dönüştüğü söylenebilir. Lider kripto para birimi Bitcoin 52.000 dolardan 45.000 dolara kadar çekilirken altcoinler de ciddi değer kayıpları yaşadı. Bitcoin an itibarıyla 46.000 dolar desteğine tutunmaya çalışsa da Solana (SOL) hala 7 günlük grafikte yükselişini korumayı başarıyor. SOL, 7 günde %39 yükseliş elde etmiş konumda ve top 10 içerisinde bunu yapabilen tek kripto para. SOL’un yükselişini ise aynı ekosistemden başka bir kripto para takip etmekte.

SRM, SOL’un İvmesini Çaldı

FTX kripto para borsasının projesi olan Serum, 24 saat içerisinde %3 yükseliş elde etse de 7 günde %25, 14 günde %71 yükseliş kaydetti ve tüm zamanların rekoruna yaklaştı. SRM, 3  Mayıs tarihinde kırdığı 12,98 dolar seviyesine ise bir hayli yaklaştı ve buna sadece %7’lik bir fark kala rallisinin gücünü yitirdi.

SRM teknik analizine bakıldığında ise fiyatın 10 doları güçlü bir destek yaptığı görülmekte. 10 dolar seviyesini kıran ve burada tutunan SRM, eğer bu noktayı kaybederse yeniden 7 dolara hapsolabilir. Önümüzdeki günlerde SRM için özellikle mevcut yükseliş kanalının devam etmesi durumunda fiyatın 12 doları, devamında 18 doları ve son olarak 24 doları test etmesi beklenebilir. SRM’nin nihai hedefi ise kanal formasyonuna göre 5. nokta olan 32 dolar gibi gözüküyor. Tabii ki bunun için SOL’daki hacmin bir kısmının SRM’ye gitmesi gerekmekte.

SRM 1 Saatlik Grafik Destek ve Dirençler

Yine grafiğe bakıldığında mavi trend çizgisinin kaybedilmediği ve fiyatın yükselen kanalda ilerlediği görünüyor. 10 dolar sonrası önemli ve stop olunması gereken desteğin 8.70 dolar veya mavi trend aşağısı olduğu belirtiliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu