binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerSolana (SOL), XRP ve Polygon (MATIC) için Beklenen Haber Geldi! Yükseliş Yakın...

Solana (SOL), XRP ve Polygon (MATIC) için Beklenen Haber Geldi! Yükseliş Yakın Mı?

Deribit'te XRP, SOL ve MATIC opsiyonları açıldı. Yatırımcılar Solana ve XRP'de yükseliş bekliyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para opsiyon borsası Deribit 2023 yılının Ekim ayında XRP, Solana (SOL) ve Polygon (MATIC) opsiyonlarını da listeleyeceğini açıklamıştı.

İlgili Haber  Deribit'ten XRP, SOL ve MATIC Hamlesi!

Nihayet beklenen gün geldi ve XRP, Solana ve Polygon opsiyonları Deribit’te yayınlandı ve ilk işlemler Bitcoin (BTC) yarılanması öncesinde fiyatlarda yükseliş beklentisi olduğunu ortaya koydu.

XRP ve Polygon’un (MATIC) opsiyon ticareti, kripto türev borsası Deribit’te 12 Mart’ta saat 08.00’de (UTC), SOL opsiyonları ise dün açıldı. Bu yeni opsiyon piyasalarının tümünün USDC’yi kullanacağı belirtildi.

Solana opsiyonlarına ilişkin ilk birkaç işlemin 180 dolarlık alımlar yaptığını açıklayan Deribit, bu fiyatın yatırımcıların 29 Mart’tan önce SOL fiyatında %20’nin üzerinde bir artış beklediklerini gösterdiğini söyledi.

SOL için 180 dolar hedeflenirken XRP için de 0,74 ve 0,9 dolarlık hedefler bekleniyor. Zira XRP’deki ilk birkaç alım işlemi 0,74 dolar ve 0,9 dolardan, satımlar ise 0,69 dolardan oluştu.

Bu noktada yatırımcılar XRP fiyatının 29 Mart’tan önce 0,9 dolara yükselmesini bekliyor.

Son olarak, Polygon (MATIC) cephesine bakılacak olursa, MATIC opsiyon işlemleri en çok 1,2 dolar, 1,4 dolar ve 1,6 dolarda toplandı. çağrılarına sahip.

Ayrıca Solana ve XRP vadeli işlemlerinin açık pozisyonu 24 saatte artış gösterirken MATIC vadeli işlemlerinin açık pozisyonu düşüş yaşadı. Bu durum XRP ve SOL fiyatında yükseliş görünümüne işaret ederken MATIC için toparlanma/ yükseliş şansının nispeten daha düşük olduğunu gösteriyor. Ancak MATIC fiyatı veri

Deribit’in ticaret direktörü Luuk Strijers konuyla ilgili şunları söyledi:

“Opsiyon pozisyonlarını kapatmak için USDC’yi benimsemek yatırımcılara kritik faydalar sağlıyor. SOLANA, MATIC ve XRP gibi birden fazla altcoin’de pozisyon tutarken teminatların yeniden dengelenmesi ihtiyacını ortadan kaldırıyor, riskten korunma gerekliliğini azaltıyor.

İstikrarlı bir USD pozisyonu sürdürmeyi hedefleyenler için riskten korunma gerekliliğini azaltıyor ve kar ve zarar hesaplamalarını basitleştiriyor.”

 

*yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail