Kripto HaberleriHaberlerSolana'da Yükseliş Devam Edecek Mi? SOL Almak İçin Doğru Zaman Ne Zaman?

Solana’da Yükseliş Devam Edecek Mi? SOL Almak İçin Doğru Zaman Ne Zaman?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

2021 yılı içerisinde 100x yapmayı başaran projeler arasına giren Solana, Bitcoin’deki ralli nedeniyle diğer altcoinlerle birlikte acı çekiyor.

Kripto para analisti Michael van de Poppe son Youtube videosunda Solana’yı ele aldı ve beklentilerini paylaştı.

“Dürüst olmak gerekirse bu noktada Solona’ya yeni giriş yapmak oldukça zor. Fiyat hareketlerine bakarak yatırım yapıyorsanız, yeni giriş için bir destek seviyesini beklemelisiniz.

Bir sonraki altcoin rallisine kadar potansiyel doğru pozisyonu oluşturmak için 122$, 97$ ve 78$ seviyelerine ve bu aralıklara odaklanabilirsiniz. ”

SOL/BTC grafiğine de bakan analist şunları söyled:

“Bitcoin’e karşı Solana söz konusu olduğunda genellikle pozisyonda acele etmemeniz gerektiğini görüyoruz. Çünkü şuanda Bitcoin yürüyor. Bu paritede bakmanız gereken aralık 30k ile 16k satoshi aralığıdır. Belki 19k düşünülebilir.

Buna fırsatı kaybetme korkusuyla yaklaşmamalısınız. Düşük seviyelere odaklanırsanız gitmek istediğiniz yere ulaşabileceğiniz yer burasıdır. Mevcut seviyeler Solana satın almak için ilginç seviyeler ancak yine de bana göre 2022’nin 1.çeyreğinde görmeyi beklediğim bir altcoin rallisinde Solana en çok yükselenlerden birisi olacak.”

Analistin açıklamalarının tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları