Solana

Solana’nın (SOL) Hedefi 500 Dolar mı? Analistler Ne Diyor?

SOL, 500 doları görebilecek mi?

Bugün itibarıyla toplam piyasa değerini 60 milyar doların üzerine çıkartan ve gün içerisinde 210 dolara kadar yükselen Solana (SOL), bitmek bilmeyen bir rallideymiş gibi gözüküyor.

İlgili Haber
XRP Artık Bir Sıra Daha Geriledi: Bu Kripto Paranın Sıradaki Hedefi Ethereum mu?

SOL, 500 Dolara Ulaşabilir mi?

SOL, kripto para piyasasının çok sert düşüş yaşadığı bir anda bile 7 gün içerisinde %84 yükseliş elde etmiş olması ile kesinlikle piyasaya ve yatırımcılara çok net bir mesaj verdi. SOL’un 24 saat içerisinde %26 yükseliş elde etmesi de 7 Eylül tarihindeki krizi iyi atlattığını gösteriyor.

SOL, ABD doları karşısında 217 seviyesini görerek tüm zamanların rekorunu kırdı ve buradaki direnç noktasından döndü. SOL/USD paritesinin bunun devamındaki hedefinin ise hafif bir konsolidasyon sonrasında 230 dolar ve 280 dolar olduğu söylenebilir. Ethereum’a rakip olarak piyasaya sürülen SOL, yıllar sonrasında istediği noktaya ilerlemeye başlamış gibi gözüküyor ve SOL için NFT çılgınlığı oldukça işe yaradı.

Mercuryo CEO’su ve kurucu ortağı Petr Kozyakov konu hakkında yaptığı açıklamasında şu an Solana ağındaki NFT çılgınlığının sürdüğünü ve herkesin ekosistemde NFT mint ettiğini yani ürettiğini belirtti. Tek bir NFT’nin 5,7 milyon dolara satılabildiği Solana ağında bir zamanların popüler NFT platformu Ethereum’a da mesaj verildiği görülüyor.

Kozyakov konu hakkında yaptığı açıklamanın devamında ise SOL’un 500 dolarlık hedefinin aslında ulaşılabilir olduğunu vurguladı. Mercuryo kurucu ortağı ve COO’su Greg Waisman da buna katılarak 2021 yılı bitmeden SOL için 500 doların görüleceğini vurguladı.

Son zamanlarda birçok analistin de diğer altcoinlerini bozdurup Solana’ya yönlendiği görülüyor. Ancak görünüm şu an için çok iyi görünse de yine de dikkatli olmak ve stop limit emirlerini kullanmak hayati önem taşıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu