Kripto HaberleriHaberlerSon Çöküşten Etkilenen Kripto Para Şirketi, Çalışanlarının Bir Kısmını İşte Çıkaracağını Duyurdu!

Son Çöküşten Etkilenen Kripto Para Şirketi, Çalışanlarının Bir Kısmını İşte Çıkaracağını Duyurdu!

Takip et

Bitcoin ve kripto para borsası CoinFLEX, geçen ay para çekme işlemlerinin durdurulmasıyla birlikte tam bir toparlanma arayışına girdiği için işletme maliyetlerini düşürmek amacıyla ekibinin “önemli” bir bölümünü işten çıkardı.

Şirket kararı bugün haftalık bir güncellemeyle duyurdu ve “başarılı bir işletme olmak için her şansı” değerlendirmek üzere maliyetleri düşürdüğünü söyledi. Şimdilik bu, daha sade bir şirket anlamına geliyor.

İlgili Haber
Zor Durumdaki Kripto Para Borsası, İflas Koruma Başvurusunda Bulundu!

Kripto Para Şirketi CoinFLEX, Çalışan Sayısını Azaltmanın Yüzde 50-60 Maliyet Düşüreceğini Söyledi

Firma, toparlanma planlarında başarılı olabilmek için tüm departman ve bölgelerdeki ekip üyelerini işten çıkarması gerektiğini söyledi. CoinFLEX’e göre bu, maliyet tabanını %50-60 oranında azalttı ve kalan ekip ürün ve teknolojiye odaklandı.

Firma bir blog yazısında “Mümkün olduğunca verimli çalışmamızı ve hacimler geri geldikçe ölçeklendirmemizi sağlamak için maliyetleri izleyeceğiz” dedi ve ekledi:

“Amaç, CoinFLEX ile potansiyel bir satın alma veya ortaklık fırsatı düşünen herhangi bir kuruluş için uygun boyutta kalmaktır.”

CoinFLEX geçen ay olağanüstü piyasa koşulları ve bir karşı tarafla ilgili belirsizlik nedeniyle para çekme işlemlerini durdurmuş, ancak kullanıcılara bu karşı tarafın gündemi meşgul eden kredi firmalarından ya da zor durumdaki hedge fonu Three Arrows Capital’den biri olmadığına dair güvence vermişti.

O dönemde borsa, 30 Haziran’a kadar para çekme işlemlerinin gerçekleştirilmesini içeren tahmini bir zaman çizelgesi sunmuştu. CoinFLEX, platformu yeniden başlatmak için yıllık %20 getiri vaadiyle yeni bir token olan Recovery Value USD (rvUSD) çıkararak fon toplamayı planladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları