HaberlerIOTA

Son Dakika: IOTA Ağı Hacklendi!

En büyük 23. kripto para olan IOTA ağı hacklendi!

Piyasasının en büyük 23. kripto parası olan IOTA ağı saldırganlar tarafından hacklendi. IOTA’nın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre saldırganlar tarafından ağa saldırı olduğu ifade edilirken, resmi cüzdan uygulaması olan Trinity Wallet’ın kullanıcılar tarafından bu süreçte açılmaması tavsiye edildi.

Birçok varlığın çalınmasıyla sonuçlanan hack girişimi sonrasında yapılan açıklamada kolluk kuvvetleri ve siber güvenlik uzmanlarıyla beraber olayın en ince ayrıntısına kadar incelendiği belirtildi.

Olay sonrası sosyal medya üzerinden birçok kullanıcı saldırıdan etkilendiğini ifade ederken, IOTA (MIOTA) tarafından ise borsaların uyarıldığı ve gerekli önlemlerin alınıyor olduğu ifade edildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu