BitcoinHaberler

Son Dakika! MicroStrategy 1 Milyar Dolar Değerine Bitcoin (BTC) Aldı!

Kurumsal şirketlerin Bitcoin alımı hızlandı.

Bitcoin’de hafta başından itibaren devam eden satışlar yatırımcıların moralini bozsa da kurumsal şirketlerden iyi haberler gelmeye devam ediyor.

Yakın bir tarihte MicroStrategy’nin 1 milyar dolar değerinde Bitcoin alacağını paylaşmıştık.

İlgili Haber
MicroStrategy 1.05 Milyar Dolar Değerinde Ek Bitcoin (BTC) Alacak!

Aradan uzun bir süre geçmeden güzel haber geldi. Şirket Ceo’su Micheal Saylor twitırdan yaptığı duyuruda şirketin 52765$ ortalama fiyat ile 1 milyar dolar değerinde 19452 Bitcoin aldığını açıklandı.

Bu alımla birlikte şirketin elinde tuttuğu Bitcoin miktarı 90531 BTC’ye çıktı.

Bitcoin’de yeniden 50.000$ seviyelerine inilmesiyle kurumsal alımların hızlandığını görüyoruz. Dünde Square’nin 170 milyon dolarlık Bitcoin aldığını açıklamıştık. Şirketlerin bu yüklü alımlarının 50.000$ üzerinde olması ise dikkat çekici.

İlgili Haber
Son Dakika; Square 170 Milyon Dolar Değerinde 3318 Bitcoin (BTC) Aldı!

Kurumsal yatırımcılar Bitcoin’deki bu fiyatlamanın daha da ilerilere gideceğini düşündükleri için birçok yatırımcıya yüksek gelen mevcut fiyatlardan alım yapmaya devam ediyorlar.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu