coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinSon Dakika! SEC, Franklin Spot Bitcoin ETF Başvurusunu Erteledi!

Son Dakika! SEC, Franklin Spot Bitcoin ETF Başvurusunu Erteledi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Franklin Templeton, spot Bitcoin yatırım fonu (ETF) için başvuruda bulunmuştu ve kalabalık yarışa katılan geleneksel varlık yönetimi firmalarından biri olmuştu.

Son dakika bilgisine göre SEC, firmanın yaptığı Bitcoin Spot EFT başvuru kararını ileri bir tarihe erteledi.

Kurum, başvurunun ulusal bir menkul kıymetler borsasının kurallarının ‘hileli ve manipülatif eylem ve uygulamaları önlemek, yatırımcıları ve kamu çıkarını korumak için tasarlanması şartıyla tutarlı olup olmadığını analiz etmek istediğini söyleyerek, “Komisyon, söz konusu onaylamama gerekçelerini bildirmektedir, dedi.

Franklin Templeton ilk olarak Eylül ayında Franklin Bitcoin ETF’si için başvuruda bulunmuştu ve onaylanması halinde hisseler Cboe BZX Borsasında listelenecek ve işlem görecek. BlackRock ve Fidelity de dahil olmak üzere diğer varlık yöneticilerinden spot Bitcoin ETF’leri için birden fazla başvuru yapıldı.

SEC henüz bir spot Bitcoin fonunu onaylamadı ve şimdiye kadar ürün için aldığı tüm başvuruları erteledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail