binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSon Dönemde Ralli Yaşayan Tartışmalı Altcoin, Günlük Aktif Cüzdan Sayısının 1 Milyonu...

Son Dönemde Ralli Yaşayan Tartışmalı Altcoin, Günlük Aktif Cüzdan Sayısının 1 Milyonu Aştığını Bildirdi

Son dönemin yapay zeka hype'ı ile yükselişe geçen altcoin, günlük aktif kullanıcı sayısının 1 milyonu aştığını açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Worldcoin, bu hafta önemli bir dönüm noktasına ulaştı. Worldcoin kripto para projesi için geliştirilen ilk cüzdan olan World App’in günlük aktif kullanıcı sayısı bir milyonu aştı. Bu gelişme, projenin altcoin’i WLD’nin değerinin bir hafta içinde %100’ün üzerinde artış gösterdiği bir dönemde gerçekleşti.

WLD’nin değerindeki artış, Yapay Zeka (AI) tokenlerinin yükselişte olduğu daha geniş bir piyasa trendiyle aynı zamana denk geliyor. Bu, Sam Altman liderliğindeki OpenAI şirketi tarafından yeni bir metinden videoya yapay zeka modeli olan Sora’nın piyasaya sürülmesini takip ediyor.

İlgili Haber  Balina Cüzdan, Son Bir Haftada Yüzde 130 Yükselen Altcoinin Tamamını Elden Çıkardı

Worldcoin, Mayıs 2023’te World App’i tanıtmış ve bunu “World ID ile çevrimiçi olarak kişiliğinizi kanıtlamak, Worldcoin tokenlerinizi talep etmek ve dünya çapında ücretsiz dijital para göndermek” için bir araç olarak sunmuştu.

Worldcoin’in arkasındaki isim olan Sam Altman, geçtiğimiz yıllarda oldukça ses getiren yapay zeka ürünlerini piyasaya sürmüş ancak OpenAI’ın açık kaynaklı ve kar amacı gütmeyen yapısını kapalı kaynaklı bir şirkete dönüştürmesiyle eleştirilmişti. Sam Altman, yakın zamanda 8 trilyon dolar toplamak gibi iddialı bir hedef belirledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Cryptokolik

Boğanın açık ara yıldızı olacak 🔥

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail