Kripto HaberleriAltcoinSon Günlerin En Çok Konuşulan Küçük Altcoin Projeleri Hangileri?

Son Günlerin En Çok Konuşulan Küçük Altcoin Projeleri Hangileri?

Takip et

Dev kripto para borsası FTX’in iflasıyla birlikte piyasada büyük panik oluşsa da son günlerde hava sakinleşti. Ancak başta Bitcoin olmak üzere çoğu kripto para fiyatında büyük çaplı bir toparlanma gelmedi. Bu nedenle yatırımcılar, piyasadan bağımsız yükselebilecek olan daha düşük pazar payına sahip altcoin projelerini araştırıyor.

Bu yazımızda, son günlerde sosyal medyada adından sıkça bahsedilen low-cap altcoinlere değiniyoruz.

MultiversX (EGLD)

Geçtiğimiz yıllarda Elrond olarak bilinen MultiversX, projenin metaverse alanına yönelmesi nedeniyle Kasım ayının ilk günlerinde yeniden markalaştı.

EGLD geçtiğimiz haftadan günümüze %4,50 değer kazandı. Yatırımcılar, Elrond’un yeni markalaşma hamlesini kabullenirse yükselişin devamı gelebilir.

ImmutableX (IMX)

Ethereum blokzinciri üzerinde geliştirilen ImmutableX, kullanıcılara NFT ve merkeziyetsiz uygulamalar (DApps) için bir katman-2 çözümü sunuyor.

IMX, yatırımcılarına geçtiğimiz haftadan günümüze %8 kâr getirisi sağladı. Proje, geçtiğimiz haftalarda GameStop ile bir NFT pazaryeri için işbirliği yaptığını açıkladı.

Moonbeam (GLMR)

Geliştiricilerin DOT blockchain ağında merkeziyetsiz uygulamalar tasarlamasına olanak tanıyan Moonbeam (GLMR), Polkadot ekosisteminin ana ürünleri arasında yer alıyor.

GLMR, bir haftada %6,80 yükselirken günlük olarak %2 değer kazandı. Kripto para borsalarından Bitfrost, geçtiğimiz hafta GLMR için likidite havuzunu aktif edeceğini duyurdu.

 

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları