bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerSon Tether Raporu Yayınlandı! USDT'lerin Karşılığı Var Mı?

Son Tether Raporu Yayınlandı! USDT’lerin Karşılığı Var Mı?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasalarının ana omurgasını stablecoinler oluşturmaktadır. Stablecoinler ile ilgili her türlü iddia, piyasada büyük bir etki oluştururken, pastada en yüksek para sahip Tether’in gerçek rezervler ile desteklenip desteklenmedi hala tartışılmaya devam ediyor.

Tether bu tartışmaları bir nebze olsun rahatlatmak için 2021 yılı itibariyle şeffaflık politikasında değişime gitti. Buna göre belirli aralıkla Tether’in rezervleri bağımsız muhasabeciler tarafından incelenmeye ve rapor halinde paylaşılmaya başlandı.

Bağımsız muhasebeci Moore tarafından bugün yayınlanan raporda Tether’in 30 Eylül itibariyle rezervleri ile desteklendiği belirtildi.

Raporda şu ifadeler yer aldı:

“30 Eylül 2021, saat 23:59 UTC itibarıyla bulgularımız:

• Konsolide toplam aktifler, CRR’de belirtildiği gibi doğru bir şekilde sınıflandırılan en az 69.156.771.674 ABD Doları tutarındadır.

• Konsolide toplam yükümlülük tutarı 69.010.581.556 ABD Doları olup, bunun 68.994.393.701 ABD Doları dijital jetonlarla ilgilidir

• Grubun konsolide varlıkları, konsolide yükümlülüklerini aşıyor.

• Grubun çıkarılan dijital varlıkları için tutulan rezervleri, dijital varlık jetonlarını kullanmak için gereken miktarı aşıyor.

• Raporlama tarihi, 30 Eylül 2021 saat 23:59 UTC’deki bir zaman noktasıyla sınırlıdır.

• Raporlama tarihinde Tether Holdings Limited, devam eden üç davada davalı konumundadır.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları