Ana SayfaEthereumSöylentisi Çıkan Yeni Ethereum Muadili Altcoine İlgi Olacak Mı? Uzmanlar Değerlendirdi!

Söylentisi Çıkan Yeni Ethereum Muadili Altcoine İlgi Olacak Mı? Uzmanlar Değerlendirdi!

Takip et

Dünyanın en büyük ikinci Blockchain’i Eylül ayında çevre için daha iyi olacağı düşünülen yeni bir “proof-of-stake” sistemine geçtiğinde bazı Ethereum madencilerinin ayrılarak yeni bir strateji sürdüreceği söylentileri son zamanlarda duyulur oldu.

Ancak Ethereum “Birleşmesine” daha en az bir ay varken, bazı analistler şimdiden saflardaki herhangi bir isyandan faydalanabilmek için çeşitli stratejiler üzerinde yoğunlaşmaya başladılar.

Chandler Guo, Proof of Work Sistemine Devam Edecek Bir Ethereum Muadili Oluşturacak

Decrypt’e göre Çinli kripto madencisi Chandler Guo, ETH Blockchain’ini fork’lamak ve Ethereum’un şu anda kullandığı “proof-of-work” (PoW) sistemine bağlı kalarak bir muadil yaratmak için bir kampanya başlattı.

Haber, Guo’nun Çince attığı şu tweet’e dayandırıldı:

“Ethpow yakında geliyor. Ethereum’u bir kez fork’ladım, yine fork’layacağım!”

Bu kripto para Birleşme sonrası ETH adında olmayacak. Decrypt’e göre, fork ya da kod değişikliği ile Guo, ETHPOW adında yeni bir kripto para birimi yaratacak.

İlgili Haber
Ethereum'da Birleşme Öncesi Tehlike Çanları Mı Çalıyor? Madenci Temsilcisinden Açıklama Geldi!

BitMEX’teki yatırım araştırma analistleri, yeni bir zincirin yatırımcıların ve traderların ilgisini çekebileceğini savunan bir blog yazısı yayınladı.

Analistler, “ETHPoW’un karşılaştığı birçok teknik zorluk olmasına rağmen, zincir hayatta kaldığı sürece, coin etrafında olumlu söylemler olması ve önde gelen merkezi borsaların onu listelemesi muhtemel görünüyor” diye yazdı.

BitMEX analistleri, “ETHPoW çok fazla heyecan yaratabilir ve ETH ile ETHPoW’un, en azından başka bir ilginç dinamik ortaya çıkana kadar, bölünme sonrası popüler bir ticaret çifti olacağını tahmin ediyoruz” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları