Bitcoin

Spekülatörler Bitcoin’i “Oyuncak” Gibi Kullanıyor

Kripto para birimlerine sahip olan çok sayıda insan var. Milyonlarca insan kripto para birimlerine sahip ancak...

Kripto para birimlerine sahip olan çok sayıda yatırımcı, elindeki kripto para birimlerinin değerinin daha çok yükselmesi için her gün istekte bulunuyor, beklentilerini dile getirmeye devam ediyorlar. Yatırımcılar bu istekleri dile getiriyor olmasına rağmen çok sayıda kişi beklediğinden farklı sonuçlar ile karşı karşıya kalıyor ve kayıp yaşayanlar olduğu gibi kazanç elde edenlerde mevcut. Bu kişilerin dışında piyasada büyük balıklar olarak bilinen spekülatörler ise ‘avuçlarını ısıtmaya’ sürekli devam ediyorlar.

Milyonlarca dolarlık yatırımı düşükten alarak yüksekten satan bu kişiler piyasanın en akıllıca hamlelerini yapıyorlar.

Spekülatörlerin hedefinde 2020 yılında Bitcoin daha öncelikli bir yerde. Yatırımcıların kazanç elde edip etmeyecek oldukları onların umurlarında değil. Yatırımcılar ise balina olarak bilinen bu kimselerin piyasada sayılarının artmasından endişe ediyor. Aktif Bitcoin rezervinin 100 milyar doları 1 yıldır kıpırdamadan dururken bu kimselerin piyasadan çıkması durumunda piyasanın çökecek olduğu belirtiliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu