Kripto HaberleriHaberlerStellar (XLM) Top 10'da En Çok Yükselen Coin Oldu

Stellar (XLM) Top 10’da En Çok Yükselen Coin Oldu

Takip et

Altcoinler de Bitcoin fiyatının bir anda fırlamasından sonra yükselmeye başladı. Stellar (XLM) ise bu yükselişten en çok payını alan kripto paralardan birisi oldu.

Gün içersinde fiyatı 0.30 $ seviyelerine kadar yükseldi. An itibari ile 0,285 $ seviyelerinden işlem görüyor. BTC / XLM çiftine bakıldığında ise fiyat 0.00003875 BTC seviyelerinde.

Ayrıca coinmarketcap’e göre hacim de gün içerisinde ciddi bir şekilde arttı ve Litecoin’i geçerek top 10 kripto para listesinde 6. sıraya yükseldi.

Bitcoin’in yükselmesi, IBM şirketi ile yapılan anlaşmalar ve Coinbase’e eklenecek coinlerden biri olması haberleri ile XLM fiyatı son iki ayın en yüksek seviyesine gelerek yatırımcısını sevindirdi.

Ayrıca bir çok kişiye göre dün haberimizde bahsettiğimiz gibi Stellar’ın şeriat lisansı alması fiyatını ciddi manada etkiledi. Bu durumdan sonra Orta Doğu’daki islam ülkelerinin Stellar’a ciddi bir yatırım yaptığı iddia ediliyor.

Yaptığı anlaşmalar ve projesi ile dikkat çeken Stellar, Bitcoin’deki ve hacimlerdeki bu artış devam eder ve boğa sezonu gelirse, bu sezonda en dikkat çeken coinlerden biri olarak karşımıza çıkacağa benziyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları