HaberlerStellar

Stellar (XLM) Top 10’da En Çok Yükselen Coin Oldu

Altcoinler de Bitcoin fiyatının bir anda fırlamasından sonra yükselmeye başladı. Stellar (XLM) ise bu yükselişten en çok payını alan kripto paralardan birisi oldu.

Gün içersinde fiyatı 0.30 $ seviyelerine kadar yükseldi. An itibari ile 0,285 $ seviyelerinden işlem görüyor. BTC / XLM çiftine bakıldığında ise fiyat 0.00003875 BTC seviyelerinde.

Ayrıca coinmarketcap’e göre hacim de gün içerisinde ciddi bir şekilde arttı ve Litecoin’i geçerek top 10 kripto para listesinde 6. sıraya yükseldi.

Bitcoin’in yükselmesi, IBM şirketi ile yapılan anlaşmalar ve Coinbase’e eklenecek coinlerden biri olması haberleri ile XLM fiyatı son iki ayın en yüksek seviyesine gelerek yatırımcısını sevindirdi.

Ayrıca bir çok kişiye göre dün haberimizde bahsettiğimiz gibi Stellar’ın şeriat lisansı alması fiyatını ciddi manada etkiledi. Bu durumdan sonra Orta Doğu’daki islam ülkelerinin Stellar’a ciddi bir yatırım yaptığı iddia ediliyor.

Yaptığı anlaşmalar ve projesi ile dikkat çeken Stellar, Bitcoin’deki ve hacimlerdeki bu artış devam eder ve boğa sezonu gelirse, bu sezonda en dikkat çeken coinlerden biri olarak karşımıza çıkacağa benziyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu