blank
Haberler

Stellar Lumens (XLM) Şeriat Sertifikası Aldı!

Stellar Lumens bünyesinden yapılan açıklamada bugün itibari ile Bahreyn Merkez Bankası’ndan Şeriat Lisansı aldıklarını doğruladı. Bir Ortadoğu ülkesi olan ve Şeriat Lisansı almayı başaran ülkedeki tek şirketin Stellar Lumens olduğu Bahreyn bu lisans onayı ile birlikte gündem oldu.

Ortadoğu bölgesinde şeriat yasalarına uygun olmayan şirketler ile çalışmayan birçok işveren mevcut. Şirketin bu lisans sayesinde Stellar Lumens ile çalışabilecek kapasitede olduğu ve bu konuda şirket ile ortak iş tekliflerini yürütebilecek olduğu ortaya çıkmış oldu.

Şeriat Sertifikası Alan Tek Şirket Oldu

Stellar Foundation, Bahreyn’de Şeriat Sertifikası alan tek şirket olarak kayıtlara geçerken yabancı şirketlerin bundan sonraki aşamada Stellar Foundation gerisinde kalabilecek oldukları iddia edildi. Konu ile ilgili olarak Bahreyn Merkez Bankası yönetimince açıklama yapılmadı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu