binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinStellar (XLM) Yeni Ortaklıkları ile Adından Söz Ettirecek

Stellar (XLM) Yeni Ortaklıkları ile Adından Söz Ettirecek

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Büyüme hedeflerini gerçekleştirmeye devam eden Stellar (XLM) yeni ortaklıkları ile birlikte piyasada adından söz ettirecek gibi görünüyor. Sitemizde genel itibari ile kripto para birimlerinin büyüme aşamalarını da yakından takip ediyoruz. Okuyucularımızı elimizden geldiğince en güncel anlaşmalar hakkında bilgilendirme yoluna gidiyoruz.

Dünkü haberimizde IOTA ile InnoEnergy anlaşması ile alakalı bir haber yapmıştık. Öyle ki IOTA, kısa sürede birçok farklı sektörde alanının en iyileri ile ciddi anlamda somut adımlar atarak anlaşmalar imzalıyor. Stellar da aynı şekilde sektöründe fark yaratan şirketler ile anlaşma yaptı. Ortaklıkları adından ciddi anlamda söz ettirecek.

3 Büyük Şirket ile Ortaklık Kuruldu

Kripto para birimlerinin yöneticileri için özellikle dikkat çeken seçenekler üzerinde durmak şart. Hacim olarak da büyümek için büyük şirketler ile ortaklıklar yapılıyor. IOTA kadar etkin bir birim olan Stellar (XLM), bu anlamda sektörünün en etkin şirketlerinden birisi oldu. Şirketin anlaşma yaptığı başlıca markalar;

  • IBM
  • Deloitte
  • ICICI Bank

Stellar (XLM) biriminin bu ortaklıklarda iki ayrı sektöre ulaşma amacı içerisinde olduğunu görüyoruz. Teknoloji sektöründe ve Hindistan pazarına açılmak için ICICI Bank anlaşması dikkat çekiyor. Bu gibi büyük markalar ile yapılan ortaklık anlaşmaları ile birlikte büyüme kaçınılmaz.

Esas amaç yatırımcı kitlesini büyütmek ve kabul edilirliği sağlamak. Dolayısı ile IOTA kadar sağlam adımlar atacakları da aşikar. Bu şirketler ile yetinmeyecekler gibi görünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail