Kripto HaberleriAltcoinSui Network Ana Ağ Lansmanı Öncesi Yeni Gelişmeleri Paylaştı!

Sui Network Ana Ağ Lansmanı Öncesi Yeni Gelişmeleri Paylaştı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasası tarafından merakla beklenen projelerden Sui Network’ten yeni haberler geliyor. Aylar süren aktif geliştirme sürecinin ardından, Sui Network, ana ağ lansmanı öncesinde bazı önemli ağ istatistiklerini açıkladı.

Sui Network Ana Ağ Lansman’ı Yaklaşıyor

Protokol, Testnet Wave 2’nin başarıyla tamamlanmasının ardından paylaşılan durumun kaydedildiğini söyledi.

İstatistiklere göre protokol, 41 doğrulayıcıya bağlı 7.000’den fazla node kaydettiğini söyledi. Bu önemli bir protokol istatistiğidir. Sistemdeki node sayısı arttıkça daha merkezi olmayan ve daha güvenli olduğu düşünülen bir sistem ortaya çıkmaktadır.

Kitlesel benimseme için inşa edilmiş çok ölçeklenebilir bir protokol olarak değerlendirilen Sui Network, Testnet Wave 2 sırasında toplam 36.5 milyon işlem kaydettiğini de belirtti. Bu rakam, protokolde yayınlanan 118’den fazla paketle daha da tamamlandı.

Sui Network, Meta Mezunlarından oluşan Mysten Labs tarafından oluşturuldu. Yeteneklerini geliştiren protokol, 7.35 milyondan fazla stake işleminin kaydedildiği ağda toplam 1.34 milyon SUI tokeninin stake edildiğini açıkladı.

Ana Ağ Lansmanı İçin Zemin Hazırlanıyor

Sui Ağı söz konusu olduğunda, yüksek performans ve ölçeklenebilirlik açısından dikkat edilmesi gereken bir sonraki Aptos Protokolü olarak kabul edilmektedir.

İlgili Haber
Bu Altcoinin Balinası Binance'a Yüklü Bir Transfer Gerçekleştirdi!

Akıllı sözleşme yetenekleri açısından Ethereum’u yerinden edebilmekle övünen bir dizi Katman 1 ve Katman 2 protokolünün varlığında, kullanıcılar Sui’nin ilk çıkışı konusunda oldukça istekli görünüyor.

Protokol, protokol yükseltmeleri ve Ankr gibi ortak protokollerle önemli entegrasyonlar için yürütülmüştür.

SUI tokenleri tarafından destekleneceği düşünülen Sui Network, ana ağ lansmanı için kesin bir tarih vermedi ancak akıllı sistem araçlarının yumuşak inişine yardımcı olmak için doğru ekosistem araçlarıyla ilgili işareti kontrol ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları